Zbiórka Ojcowie - walczymy o dzieci - miniaturka zdjęcia

Ojcowie - walczymy o dzieci

Ojcowie - walczymy o dzieci

630 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Panufnik - awatar

Paweł Panufnik

Organizator zbiórki

W najgorszych snach i w najczarniejszych scenariuszach nigdy nie przyszłoby mi nawet do głowy, że będzie mi dane zderzyć się z tak brutalną rzeczywistością. Wszystkie reportaże, historie o rodzicach którzy mimo prawomocnych wyroków Sądowych nie widzą swoich dzieci, bo druga strona wbrew postanowieniom Sądu nie wydaje im ich, wydawały mi się jakąś odległą abstrakcją. Dziś ten koszmar jest moją codziennością. Oto ostatnie wspólne zdjęcie z moim synem i jego kolegą, z którym po raz ostatni widziałem się 19 lipca 2020 roku. Mimo moich usilnych starań a nawet licznych interwencji ze strony policji, jego mama konsekwentnie odmawia wydania mi chłopca.

Niniejsza zbiórka została utworzona jako sprzeciw ze strony rodziców - główne mężczyzn, którym to bezprawnie odbiera się prawo do kontaktu z własnymi dziećmi. Jest również swego rodzaju apelem ze strony samych dzieci, które to tkwiące w konflikcie lojalnościowym muszą często opowiadać się za jedną ze stron.

Poniżej przedstawiam prawomocne postanowienie Sądowe z którego jasno wynika, że mam prawo do kontaktu z synem w każdy I oraz III weekend miesiąca i dodatkowo przez 2 tygodnie w okresie wakacyjnym. W ramach poniższej decyzji, syn został wydany mi tylko raz i to w niepełnym okresie (jego mama żądała jego powrotu na noc) w dniach 17-19 Lipca. Istotny jest fakt, że dni wpisane w zabezpieczeniu zostały wskazane przez samą matkę chłopca:

W ramach prowadzonego przeze mnie profilu na facebooku (link na końcu zbiórki) pisze do mnie sporo ojców, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji co ja i nie wiedzą lub boją się coś zrobić. Ja również boję się mojej byłej partnerki, pracuje ona na bardzo wysokim stanowisku w policji i parokrotnie się przekonałem, że nie ma oporów by wykorzystać swoją pozycje przeciwko innym osobom. Poniżej przedstawiam zrzuty ekranów niektórych wiadomości jakie otrzymuję od zrozpaczonych ojców:

Środki z niniejszej zbiórki zostaną przeznaczone na potrzeby moje oraz każdego kto się do mnie zgłosi, kogo sytuacja tego wymaga w zakresie podanym poniżej:

- koszty prawne na każdym etapie batalii o dziecko, przede wszystkim profesjonalna reprezentacja przez prawnika,
- pozostałe koszty poczynione w walce o dziecko takie jak - opinie, konsultacje, pomoc medyczna w tym psychologiczna i inne,
- pomoc w integracji rodzica z dzieckiem po długotrwałej, czasami długoletniej wręcz rozłące, taka jak - opłacenie zwykłego wyjścia do kina, wyjazdów weekendowych i wakacyjnych, turnusów itp.

oraz na:
- opłacenie reklamy celem dotarcia z moim profilem oraz stroną a co za tym idzie z przekazem do jak najszerszego grona odbiorców.

https://www.panufnik.pro
https://www.facebook.com/pawelpanufnik

Oświadczam, że niniejsza zbiórka nie jest w żaden sposób powiązana z podmiotami oraz osobami trzecimi i została utworzona prywatnie w moim własnym imieniu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  03.01.21
  03.01.21

  Poszło niewiele ale zawsze- powodzenia w walce o Syna - dużo siły i energii - może TV tym zainteresować, ale tylko tak żeby Syna to ominęło - przecież ta kobieta jest bez serca i bez sumienia - tylko krzywdzi dziecko :( - współczuje, ale życzę dużo siły i wytrwałości !!!

  • Paweł Panufnik - awatar

   Paweł Panufnik - Organizator zbiórki

   04.01.21
   04.01.21

   Dzięki. Tu chodzi o zasadę a każda wpłata jest sygnałem, że jest sprzeciw społeczny na tego typu działalność. Syna staram się chronić. Wszystkiego dobrego!

630 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Panufnik - awatar

Paweł Panufnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil Wilgocki - awatar
Kamil Wilgocki
100
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Krystian Śmiałek - awatar
Krystian Śmiałek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij