Zbiórka Punkt Pomocy Okresowej - miniaturka zdjęcia

Punkt Pomocy Okresowej

Zbiórka Punkt Pomocy Okresowej - zdjęcie główne

Punkt Pomocy Okresowej

2 470 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 

Czy wiesz, że na całym świecie aż 500 mln kobiet codziennie wybiera między kupnem podpaski a spełnieniem innych swoich potrzeb? Niestety większość z nich postawi swój komfort na drugim miejscu i zastąpi środki higieniczne papierem toaletowym, kawałkiem materiału czy skarpetką. 

Wbrew pozorom, takie sytuacje mają miejsce również w Polsce. Ubóstwo menstruacyjne, bo o nim mowa, dotyka przeróżne kobiety. Z doświadczenia naszej fundacji wynika, że wiele z nich wstydzi się prosić o pomoc. Z tego powodu stworzyłyśmy projekt Punkt Pomocy Okresowej, który zakłada, że każda potrzebująca anonimowo i bezpłatnie może otrzymać środki higieniczne. 

Punkt Pomocy Okresowej to mała szafka o wielkiej mocy.  
Znajduje się w niej:
- 30 podpasek,
- 30 tamponów,
- 15 wkładek higienicznych,
- 5 chusteczek antybakteryjnych. 

To także miejsce, gdzie każda osoba dobrej woli może zostawić paczkę środków higienicznych i tym samym przyczynić się do walki z ubóstwem menstruacyjnym. Chcemy, by Punkty Pomocy Okresowej stały się symbolem wzajemnej solidarności i rozpoczęły dyskusję na temat pomocy kobietom na tej płaszczyźnie. 

Planujemy umieścić po jednej szafce w każdym województwie, a następnie sukcesywnie zwiększać ich ilość. Zależy nam na transparentności, dlatego poniżej prezentujemy na co dokładnie chcemy przeznaczyć zebraną kwotę:
- 960 zł (16 szafek w cenie 60 zł),
- 2880 zł (zapewnienie środków higienicznych na pierwsze 3 miesiące),
- 660 zł (koszty wysyłki). 

Mamy nadzieję, że włączysz się w #okrespoMOCY i tym samym staniesz się częścią walki z ubóstwem menstruacyjnym 💪

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, wątpliwości - pisz na maila [email protected] Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy! Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • AKCJA MENSTRUACJA - awatar

  AKCJA MENSTRUACJA

  28.07.20
  28.07.20

  Jesteśmy już w Warszawie! Znajdziecie nas w siedzibie Serca Miasta oraz w Klubokawiarni Chmury🔥🔥🔥

  Zdjęcie aktualizacji 53 131

2 470 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
anula - awatar
anula
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Weronika - awatar
Weronika
10
Angelika - awatar
Angelika
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij