Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Oliemu - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny Oliemu

Darek Lubiński - awatar

Darek Lubiński

Organizator zbiórki

Oliver urodził się w październiku 2009 roku. Początkowo rozwijał się prawidłowo i był zdrowym dzieckiem. Niestety, gdy Oliver miał 19 miesięcy, wszystko się zmieniło… zaczęły się pierwsze ataki padaczki… „Choroba postępowała bardzo szybko… To straszne, patrzeć jak dziecko cierpi i nie móc mu ulżyć w cierpieniu.Obecnie, Oliver nie potrafi samodzielnie funkcjonować… „We wszelakich czynnościach, Synek potrzebuje naszej pomocy…Nasze dziecko nie może samo się rozwijać, nie może stawać się coraz bardziej samodzielnym… Każdego dnia, przy każdej prostej czynności, potrzebna jest Mu nasza pomoc…”

„Padaczka odbiera naszemu Synkowi możliwość na rozwijanie się… Odbiera mu każdy, wypracowany z mozołem postęp… A przecież to tak ważne w tym wieku, by dziecko mogło się rozwijać…”

Oliver jest opóźniony w rozwoju. Ma również problem z poruszaniem się, ponieważ cierpi na wiotkość mięśni i ma uszkodzony układ nerwowy. Czy tak powinno wyglądać życie dziecka..? Czy powinno tak wyglądać życie dziecka, które przecież chciaołby się bawić z rówieśnikami, biegać na podwórku, jeździć na wycieczki…?

„Każda przeszkoda grozi upadkiem. Całe otoczenie, dla przeciętnego dziecka będące torem przygód, dla naszego Olivera jest torem przeszkód… niebezpieczeństwem, poważnym niebezpieczeństwem…”

Oliver wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Potrzebny jest również logopeda.. A co najważniejsze, potrzebne jest odpowiednie leczenie, aby Oliver mógł poradzić sobie z chorobą. „Każda rehabilitacja, każdy wyjazd na turnus rehabilitacyjny jest szansą dla naszego ukochanego Synka… szansą na lepsze życie, szansą na szczęście…”Oliver jest dzieckiem zawsze uśmiechniętym, pełnym radości. Ma starszą siostrę, którą bardzo kocha. „Każda zabawa z siostrą, jest wielkim szczęściem dla Naszego Synka. Oliver lubi naśladować siostrę podczas wykonywania różnych czynności przy zabawie. Jest wtedy bardzo radosny, pojawia się uśmiech na Jego twarzy.. a moje serce całe promienieje od szczęścia.. to bezcenne chwile, chwile pełne radości… chwile przepełnione piękną, czystą, rodzinną miłością…”

„Chcielibyśmy pomóc naszemu dziecku… pragniemy mu pomóc z całych sił.. ale nie zawsze jest to możliwe, ponieważ wyjazdy do specjalistów, wszystkie wizyty są bardzo drogie… do tego zakup leków… całe to niekończące się koło wykańcza nas finansowo… Leczymy Naszego ukochanego Synka lekami... na padaczkę lekoopornom.Miał On także przeprowadzoną operację, w trakcie której wszczepiono mu stymulator nerwu błędnego. Niestety… został On podczas operacji zarażony gronkowcem.. a to nie wszystko… poparzono mu również podczas zabiegu część ręki… Nasze ukochane dziecko było leczone również dietą ketogenną, która po dwóch miesiącach okazała się nie pomagać mu, lecz pogarszać stan Jego zdrowia… W czasie diety, Oliver zaczął mieć o wiele więcej napadów padaczki, oraz pojawiły się poważne problemy z chodzeniem…ile jeszcze musi znieść nasz Oliver, nasze ukochane dziecko…?”

Droga, którą przeszedł Oliver jest nie do opisania, a Jego cierpienia nie do przeżycia… „My, rodzice, zrobimy wszystko by pomóc naszemu Synkowi… Wierzymy, że Nasz Oliver będzie jeszcze kiedyś samodzielny… Byśmy mogli dopiąć tego życiowego celu, błagamy ludzi dobrej woli o pomoc, o wsparcie dla naszego ukochanego serduszka… o pomoc w zebraniu pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla naszego Synka oraz dalsze na leczenie...

Prosimy o pomoc dla naszego ukochanego Synka. Za każde wsparcie, za każde światło dane Nam od cudownych Aniołów, serdecznie z całego serca dziękujemy…”.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Muszka - awatar

    Muszka

    12.04.19
    12.04.19

    Zdrowiej Oliwierku

Darek Lubiński - awatar

Darek Lubiński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Dzikie Dziki Gorzów - awatar
200
Dzikie Dziki Gorzów
Paweł Musialski - awatar
50
Paweł Musialski
Żużlowym Okiem - awatar
20
Żużlowym Okiem
Daro - awatar
200
Daro
Aneta Krzesińska - awatar
100
Aneta Krzesińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Tunia - awatar
100
Tunia
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
Muszka - awatar
100
Muszka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij