Zbiórka 2 tyg. Turnus rehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

2 tyg. Turnus rehabilitacyjny

Zbiórka 2 tyg. Turnus rehabilitacyjny - zdjęcie główne

2 tyg. Turnus rehabilitacyjny

140 zł z 6 400 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Darek Lubiński - awatar

Darek Lubiński

Organizator zbiórki

❤️10 letni Oliver od 2 roku życia cierpi na bardzo ciężką chorobę jaką jest padaczka lekoporna która wyniszcza mózg uszkadzajac cały układ psychoruchowy przez co Oli jest opóźniony w rozwoju...Nie potrafi samodzielnie funkcjonować, a przy każdej czynności potrzebuje pomocy rodziców. Oliver ma również problem z poruszaniem się z powodu wiotkości mięśni oraz uszkodzonego układu nerwowego 😥

Nie pozwólmy wygrać padaczce ‼️

Rehabilitacja NDT Bobath i zajęcia z terapetami..,systematyczne leczenie pozwolą Oliemu stabilnie chodzić. To dla niego olbrzymia szansa na poprawę życia 🙌

Mimo trudnej drogi jaką przeszedł Oliver,dwóch poważnych operacji oraz niewyobrażalnego cierpienia jest uśmiechniętym i pełnym radości dzieckiem ❤️

Liczy się każda wpłata i każdy gest prosto z serca 💖👍💪

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Darek Lubiński - awatar

  Darek Lubiński

  29.11.19
  29.11.19

  Koszta turnusu rehabilitacyjnego dla Oliverka

  Zdjęcie aktualności 40 546

140 zł z 6 400 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Darek Lubiński - awatar

Darek Lubiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Julia Chomska - awatar
Julia Chomska
100
Agnieszka W. - awatar
Agnieszka W.
20
Grzesiek Soński - awatar
Grzesiek Soński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij