Zbiórka Pomoc Humanitarna Liban - miniaturka zdjęcia

Pomoc Humanitarna Liban

Zbiórka Pomoc Humanitarna Liban - zdjęcie główne

Pomoc Humanitarna Liban

1 590 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Roman Wilkoszewski - awatar

Roman Wilkoszewski

Organizator zbiórki

Ludzie dobrej woli.

Nazywam się Roman Wilkoszewski, na co dzień mąż oraz ojciec dwóch synów, ale też jestem Rycerzem Zakonu Rycerskiego Templariuszy, zakonu, który ma w statucie pomoc ubogim i potrzebującym.

Moi drodzy, dożyliśmy czasów, w których społeczeństwa pogrążone są w smutku z powodu wirusa, który zamyka nas w domach, skutecznie ograniczając swobodne przemieszczanie się i kontaktowanie z bliskimi osobami. Pragnę jednakże zwrócić Waszą uwagę na o wiele większy problem, z jakim borykają się mieszkańcy Libanu, państwa jeszcze 20 lat temu w większości chrześcijańskiego, ale z powodu napływu muzułmańskich uchodźców wojennych obecnie chrześcijańskiego tylko w  40%, gdzie ludzie pogrążeni w skrajnym ubóstwie umierają z głodu, a w zamian za żywność oddają swoje ubrania…

Zwracam się, zatem do Was, ludzi o dobrych sercach, aby wesprzeć to dzieło pomocy dla  naszych Braci Libańczyków.

Zebrane pieniądze posłużą do zakupu żywności oraz opłacenia wysyłki ubrań dla najbardziej potrzebujących.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 590 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Roman Wilkoszewski - awatar

Roman Wilkoszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Ewelina - awatar
Ewelina
50
Grzegorz Zalewski - awatar
Grzegorz Zalewski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gabriela i Krzysztof Lebek - awatar
Gabriela i Krzysztof Lebek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Leszek - awatar
Leszek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Pietrzak - awatar
Elżbieta Pietrzak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij