Zbiórka Mailo ponownie prosi o pomoc :( - zdjęcie główne

Mailo ponownie prosi o pomoc :(

1 241 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Mailo to młody psiak, który ma zaledwie rok. W swoim krótkim życiu przeszedł już operację ratującą jego zdrowie, która miała miejsce w grudniu 2016. Psiak od pewnego czasu przejawiał dziwne objawy - wizyta u profesora Galantego i przeprowadzone badania nie pozostawiały wątpliwości. Mailo chorował na żylne zespolenie wrotno oboczne.

Żylne zespolenie wrotno oboczne jest to patologiczne połączenie między żyłą wrotna a żyłami układowymi powodujące że krew płynąca z żołądka, jelit, trzustki i śledziony dostaje się bezpośrednio do krążenia ogólnego z pominięciem wątroby. Istotą choroby jest brak oczyszczania i detoksykacji krwi w wątrobie, co prowadzi do nagromadzenia się toksyn w organiźmie i co za tym idzie - zatrucia całego organizmu.

Dzięki wpłacie anonimowego darczyńcy, który pokrył całkowity koszt operacji Mailo dostał szansę na wyzdrowienie. 

                                                     (na zdjęciu Mailo po operacji)

W grudniu miała miejsce operacja, która dawała nadzieję na poprawę zdrowia psiaka. W trakcie okazało się, że wątroba jest kompletnie zdegenerowana. Mailo dostawał leki, które miały pomóc w poprawie jej stanu. 

Operacja była bardzo skomplikowana i nie było pewności, czy przyniesie od razu oczekiwane efekty. Przede wszystkim, Mailo czuł się zdecydowanie lepiej a przykre objawy ustąpiły, jednak by mieć stuprocentową pewność, że wszystko pracuje tak jak powinno, musieliśmy poczekać jakiś czas. Niestety przeprowadzone badania wykazały, że krew nie przepływa przez wątrobę w prawidłowy sposób i konieczna jest powtórna operacja, którą będzie musiał przejść na dniach. Stężenie kwasów żółciowych jest przekroczone. Norma jest 0,10 -18,0 a Mailo na 63,8 jednostek. Niestety opaska zaciskowa, która została założona nie zadziałała tak ,jak powinna. Profesor Galanty postanowił powtórzyć próbę założenia kolejnej opaski. To dla malucha jedyna szansa na życie.

Koszt ponownej operacji to ok 1500zł :( Pomóżcie nam ratować szczeniaka Mailo, który tak dużo już przeszedł walcząc o zdrowie...


Komentarze


  • mnch - awatar

    mnch

    12.05.17
    12.05.17

    zdrowiej szybko, koleżko!

1 241 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Joanna - awatar
Joanna
50
J&J. - awatar
J&J.
51
J&J. - awatar
J&J.
50
J&J. - awatar
J&J.
60
Wieśniak - awatar
Wieśniak
50
J&J. - awatar
J&J.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij