Zbiórka Lepsze jutro Dorotki - miniaturka zdjęcia

Lepsze jutro Dorotki

Zbiórka Lepsze jutro Dorotki - zdjęcie główne

Lepsze jutro Dorotki

46 428 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Nowak - awatar

Krzysiek Nowak

Organizator zbiórki

W kwietniu 2020 roku czeka nas kolejna kontrolna wizyta w klinice ortopedii w Aschau. Podczas tej wizyty lekarze sprawdza stan stóp Dorotki po ostatniej operacji oraz zapadnie decyzja o operacji kolan o której już wcześniej wspominali. 

Wiemy, że może to być kilka lub kilkanaście tysięcy Euro. 

Bez waszej pomocy, nie damy rady. 

Już teraz działamy aby małymi krokami moc przygotować się na ewentualną operację Dorotki. 


Do tej pory z tej zbiórki  udało się już przeznaczyć 40 000zl na sprzęt RGO :) 


Dlatego dziękując Państwu za całą okazaną do tej pory pomoc i proszę o Dalsze wspieranie nas w walce o lepsze jutro Dorotki. 


Urodziłam się z Rozszczepem kręgosłupa i poruszam się na wózku inwalidzkim obecnie. Moje nóżki w ogóle się nie mnie nie słuchają. Aby myśleć o jak najbardziej samodzielnej przyszłości potrzebuje regularnej rehabilitacji, korzystania z każdej możliwej opcji poprawy swojego zdrowia. To wszystko jest bardzo kosztowne i bez państwa wsparcia nie poradzę sobie sama. 

Każde udostępnienie, każda wpłacona złotówka to dla nas ogromne możliwości w Dorotkowej przygodzie  :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysiek Nowak - awatar

  Krzysiek Nowak

  13.06.19
  13.06.19

  Otrzymaliśmy dziś kosztorys sprzętu RGO dla Dorotki.... Prawie 39 tysięcy co łącznie z kosztami związanymi z operacją daje 70 000 zł.... Bez państwa pomocy nie damy rady zebrać tej kwoty... Wierzę, że wspólnie damy radę zebrać pieniążki i za jakiś czas podziwiać jak Dorotka stawia swoje wymarzone kroki <3

  Zdjęcie aktualizacji 32 855

Komentarze


 • Anna Ścigacz - awatar

  Anna Ścigacz

  26.08.19
  26.08.19

  Sukienka

 • Justyna Gutkowska - awatar

  Justyna Gutkowska

  12.08.19
  12.08.19

  kosmetyki Avon

 • Justyna Gutkowska - awatar

  Justyna Gutkowska

  04.08.19
  04.08.19

  perfumy dla niej dla niego :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.19
  06.07.19

  Życzę zdrówka dla Dorotki i niesłabnących sił dla rodziców. Powodzenia :)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  04.07.19
  04.07.19

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

46 428 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Nowak - awatar

Krzysiek Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 496

Kinga P - awatar
Kinga P
100
K. P. Lerch - awatar
K. P. Lerch
50
Ryszard - awatar
Ryszard
100
Iwona Szczeciniak - awatar
Iwona Szczeciniak
40
Maciek Kołodziejski - awatar
Maciek Kołodziejski
70
Katarzyna licytacja obrazu czerwone maki - awatar
Katarzyna licytacja obrazu czerwone maki
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Alina - awatar
Alina
50
Przemysław Wiśniewski - awatar
Przemysław Wiśniewski
160
Tyler.Durdon - awatar
Tyler.Durdon
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij