Zbiórka Koci osesek bez mamy - pomożesz? - zdjęcie główne

Koci osesek bez mamy - pomożesz?

911 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 05.07.2019

Sezon na kocie oseski bez mamy uważam oficjalnie za otwarty 😢Właśnie przyjęliśmy dzieciaka mieszczącego się w dłoni. Ma może z 16 dni, ledwie otworzył oczy,  a już samotnie ogląda świat bez swojej mamy 😭😭😭Maluch jest całkowicie niesamodzielny. Został znaleziony na trawniku przy szkole.Nie umie nawet sam się załatwić. Wymaga karmienia mlekiem zastępczym co 3 godziny, odsikiwania, masowania brzuszka.  Odkarmienie takiego malucha wymaga sporych nakładów pracy, środków finansowych i zawsze jest duże ryzyko, że się nie uda.

Musimy spróbować. Dzieciak ma wielką wolę życia. Ma zachowany odruch ssania.
Potrzebujemy jednak pomocy. Maluszek potrzebuje mleka zastępczego, podkładów chłonnych, chusteczek nawilżanych i wacików, opieki weterynaryjnej (odrobaczenia, odpchlenie, szczepienia). Dla takiego maluszka wychowywanego bez mamy wszystko jest zagrożeniem, dlatego musimy maksymalnie wesprzeć mu odporność. Przejdzie kurację zylexisem.

Pomóżcie nam zawalczyć o życie tego maleństwa. Tylko wspólnie może nam się udać.


AKTUALIZACJA:
Dzień po maluchu, niedaleko zostało znalezione drugie kociątko. Dziewczynka. Ani śladu matki. Koteczka również trafiła do nas. Obydwa kocięta są na butelce, obydwa mają objawy kociego kataru. Kocurek pokichuje, kotce ropieją oczy. Dostały zylexis, dostają leki.
Są całkowicie niesamodzielne. Ich życie wisi na włosku :( 


Komentarze


  • Anya - awatar

    Anya

    12.06.19
    12.06.19

    Zdrowiej maleństwo :)

911 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sylwia - awatar
Sylwia
3
Agnieszka Baczewska - awatar
Agnieszka Baczewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Siemieniuk - awatar
Ewa Siemieniuk
20
Marcin - awatar
Marcin
10
Anna M - awatar
Anna M
30
Sandra Marcis - awatar
Sandra Marcis
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij