Zbiórka Dla Oskara by mógł chodzić - miniaturka zdjęcia

Dla Oskara by mógł chodzić Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Oskara by mógł chodzić - zdjęcie główne

Dla Oskara by mógł chodzić

3 131 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szymczyk - awatar

Joanna Szymczyk

Organizator zbiórki

Witam . Nazywam się Joanna i proszę o pomoc dla mojego synka Oskara.  Jestem matka zdrowej dzis 5 letniej Malwiny i Oskara . Syn urodzil sie 09.03.2018 w IMID w Warszawie  z rozszczepem kregoslupa i przepuklina oponowo-rdzeniowa oraz wodoglowiem . Po porodzie okazało sie również , że Oskar ma niedowład nozek a stopami nie rusza wogole. W 2 tyg życia została założona zastawka lecz po 3 tyg wdalo się zakazenie i została wyjęta. Przez 3 miesiace Oskar przebywał w szpitalu pod drenazem zewnętrznym i przeszedł 6 operacji . Ma już 4 zastawke dodootrzewnowa. Niestety przez tak dlugi pobytw szpitalu jest opozniony ruchowo. Ma 2,5 roku i po ciężkiej pracy włożonych przez nas i ćwiczenia jest coraz silniejszy i daje z siebie wszystko by być samodzielnym. Dzięki rehabilitacji zaczyna coraz lepiej ruszać nóżkami niestety od kolan w dół nie ma czucia i  stopy pozostaja wezwladne . Mimo tylu przejsc jest pogodnym usmiechajacym sie chlopcem. Zwracam sie z prośbą o pomoc aby mój syn w przyszłości mógł sam stanąć na nogach i aby mógł cieszyć się życiem jak zdrowe dziecko. Potrzebujemy pieniędzy na sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny ( ortezy , które pomogą stanąć na stopkach ,  stabilizatory pomagające utrzymać równowagę  , wózek inwalidzki) . Za każdą zlotowke dziękujemy my rodzice , Oskar i jego siostrzyczka 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Szymczyk - awatar

  Joanna Szymczyk

  29.11.2022
  29.11.2022

  Mamy coraz mniej czasu a zbiórka stoi w mcu. Niestety Oskar nie może nosić starych ortez bo robią mu się ranki i odgniotki na stopach . Prosimy o udostępnianie zbiórki gdzie się da . Pozdrawiamy

Komentarze


 • Marta z Facebooka :) - awatar

  Marta z Facebooka :)

  12.01.2020
  12.01.2020

  :)

3 131 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szymczyk - awatar

Joanna Szymczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Adam - awatar
Adam
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Małgosia Kościelniak - awatar
Małgosia Kościelniak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij