Zbiórka Dla Oskara by mógł chodzić :) - miniaturka zdjęcia

Dla Oskara by mógł chodzić :)

Zbiórka Dla Oskara by mógł chodzić :) - zdjęcie główne

Dla Oskara by mógł chodzić :)

2 100 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Szymczyk - awatar

Joanna Szymczyk

Organizator zbiórki

Witam . Nazywam się Joanna i proszę o pomoc dla mojego synka Oskara.  Jestem matka zdrowej dzis 3,5 letniej Malwiny i Oskara . Syn urodzil sie 09.03.2018 w IMID w Warszawie  z rozszczepem kregoslupa i przepuklina oponowo-rdzeniowa oraz wodoglowiem . Po porodzie okazało sie również , że Oskar ma niedowład nozek a stopami nie rusza wogole. W 2 tyg życia została założona zastawka lecz po 3 tyg wdalo się zakazenie i została wyjęta. Przez 3 miesiace Oskar przebywał w szpitalu pod drenazem zewnętrznym i przeszedł 6 operacji . Ma już 4 zastawke dodootrzewnowa. Niestety przez tak dlugi pobytw szpitalu jest opozniony ruchowo. Ma juz 14 miesiecy i dopiero zaczal siedziec .  Niestety nie raczkuje nadal . Dzięki rehabilitacji zaczyna coraz lepiej ruszać nóżkami niestety stopy pozostaja wezwladne . Mimo tylu przejsc jest pogodnym usmiechajacym sie chlopcem. Zwracam sie z prośbą o pomoc aby mój syn w przyszłości mógł sam stanąć na nogach i aby mógł cieszyć się życiem jak zdrowe dziecko. Potrzebujemy pieniędzy na sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny ( ortezy , które pomogą stanąć na stopkach ,  stabilizatory pomagające utrzymać równowagę  , wózek inwalidzki) . Za każdą zlotowke dziękujemy my rodzice , Oskar i jego siostrzyczka 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Szymczyk - awatar

  Joanna Szymczyk

  06.05.20
  06.05.20

  Witamy . Oskar zaliczył pierwsze paplanie w błocie. Podobało mu się niesamowicie . Tyle radości z siedzenia na krzeselku w kaloszach dawno nie widziałam. Pozdrawiamy

Komentarze


 • Marta z Facebooka :) - awatar

  Marta z Facebooka :)

  12.01.20
  12.01.20

  :)

2 100 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Szymczyk - awatar

Joanna Szymczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta z Facebooka :) - awatar
Marta z Facebooka :)
50
Monika Zając - awatar
Monika Zając
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Zammel-Soból - awatar
Agnieszka Zammel-Soból
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Paczka - awatar
Karolina Paczka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij