Zbiórka Powstrzymajmy cierpienie - miniaturka zdjęcia

Powstrzymajmy cierpienie

Zbiórka Powstrzymajmy cierpienie - zdjęcie główne

Powstrzymajmy cierpienie

925 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Przed nami kolejne duże wyzwanie. 

Na jednej z posesji w gminie leżącej na krańcach województwa małopolskiego żyje kilkanaście psów. Właściciel, samotny mężczyzna, czuje się bezradny. Psy rozmnażają się bez kontroli. 

W sierpniu zabraliśmy stamtąd dwa szczeniaki, na adopcję czekają kolejne dwa   3- miesięczne maluchy. 

Kolejne dwie suczki są szczenne. Za chwilę stado znów się powiększy.Gmina zna problem, jednak odżegnuje się od działań , tłumacząc się jak zwykle tym, że nie jest zobligowana do pomocy zwierzętom właścicielskim.

Chcemy  wysterylizować suczki z tego podwórka. Poprosiliśmy o pomoc miejscowego lekarza weterynarii. Ustalił koszt zabiegu na 250,00. W tak olbrzymim stadzie suczek jest aż 10! 

Bardzo prosimy o wsparcie! Powstrzymanie niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt, to powstrzymanie cierpienia wielu szczeniąt, które urodzą się na tej posesji. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  09.06.20
  09.06.20

  Psiaki pana Eugeniusza zachwycają urodą. Mamy nadzieję, że uda im się znaleźć nowe domy zanim pan Eugeniusz całkiem podupadnie na zdrowiu.

  Zdjęcie aktualności 50 918

925 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzesiek H. - awatar
Grzesiek H.
30
lukasz Tkaczyk - awatar
lukasz Tkaczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł - awatar
Paweł
10
Team Zumbowy ze Skrzyszowa - awatar
Team Zumbowy ze Skrzyszowa
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij