Zbiórka Dino - walka o życie - zdjęcie główne

Dino - walka o życie

2 323 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nie tak miało być!
Oto owczarek Dino, którego nawet nie zdążyliśmy Wam przedstawić.
Starszy, kochany owczarek, który trafił do schroniska rok temu. Przez te 12 miesięcy nikt nie zdecydował się, aby go adoptować..
W ostatnich tygodniach ogromnie wzrosły jego problemy z poruszaniem się. Terapia przynosiła niewielkie efekty, zrezygnowany Dino głównie leżał w budzie, nie wierząc już w lepsze jutro.

Pisząc w skrócie – 18.09.2021r. osoba o wielkim sercu zdecydowała się wziąć do siebie Dino na dożywotni dom tymczasowy – po naszej stronie miało być wyżywienie i opłacanie leczenia.
Nikt nie przypuszczał, że tak szybko przyjdzie nam zmierzyć się z rzeczywistością.

Wieczór 29.09.2021:
Dino właśnie walczy w lecznicy o życie… Ma szansę wyłącznie dzięki szybkiej reakcji opiekunki. Diagnoza – skręt żołądka. Przyczyn nie znamy. Dino jest żywiony karmą weterynaryjną w niewielkich porcjach (odchudzanie).
W lecznicy natychmiast wykonano RTG – nie było szans na inny ratunek poza operacją. Koszt za sam zabieg wyniesie ok. 3 tys. zł. A kosztów będzie więcej: pobyt w szpitalu, dalsze leczenie.

Noc 29/30.09.2021:
Dino noc spędził w szpitalu. Niestety, pojawiły się powikłania - silny krwotok. Dino dostał odpowiednie leki. Ma przetaczane osocze, jutro jest plan na przetaczanie krwi... Drżymy na sam dźwięk telefonu z lecznicy i na to, co usłyszmy w słuchawce.  
Czekamy!

01.10.2021:
Kolejny dzień walki i drżenia o życie i zdrowie Dino. Psiak ciągle przebywa w szpitalu. Ta noc była dużo spokojniejsza, jednak Dino jest bardzo, bardzo słaby.
Wczorajsze przetaczanie osocza zadziałało, dzisiaj miał przetaczaną krew.
Kwrotok ustąpił, jednak ciągle rana mało, ale podkrwawia.
Jeśli do jutra, po przetoczeniu krwi, jego stan się poprawi, to będzie mógł wrócić do hoteliku, ale to nie koniec leczenia i dochodzenia do siebie dziadzia....

05.10.2021
Na szczęście, mimo komplikacji po zabiegu, krwotoku, kilkudniowego pobytu w szpitalu, przetaczaniu osocza i krwi - Dino nie poddał się! Przeżył!
Jednak na tym nie koniec. Podczas dalszych badań i kontrolnego USG po zabiegu, w ciele Dino znaleźliśmy zaawansowane zmiany nowotworowe w jamie brzusznej. Jesteśmy załamani. Tyle walki po zabiegu, a tu diagnoza, która nie daje nadziei. Dino żyje z wyrokiem. :(

24.10.2021
Wierzycie w cuda? Bo my tak!!

Dino oszukał przeznaczenie! Po pierwsze przeżył skręt żołądka, po drugie, pomimo zdiagnozowania zaawansowanych zmian nowotworowych, ciągle cieszy się życiem!
Dino, to kawał twardziela! Mimo dużych problemów w poruszaniu się, mimo zmian nowotworowych, mimo poważnego zabiegu, Dino ciągle cieszy się życiem! Tupta sobie, tyle ile daje radę. Ma doskonały apetyt, mordka uśmiechnięta...
A my szeroko otwieramy oczy i ze zdziwienia, i z radości, że jednak jeszcze nie czas na odchodzenie, że jeszcze Dino ma czas na radochę z życia!

Jeśli możesz pomóc nam w utrzymaniu, wyżywieniu (lekkostrawna karma dla seniorów), w opłaceniu faktur za zabieg, badania, leki i pobyt w szpitalu, to będziemy ogromnie wdzięczni! 

Kontakt w sprawie adopcji wirtualnej, pomocy, chęci uzyskania więcej info:
Fundacja Skrzydlaty Pies
Kasia 606 962 357

Pomożecie??
Za każdą złotówkę pięknie dziękujemy…
Ekipa Skrzydlatego Psa.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Skrzydlaty Pies - awatar

  Fundacja Skrzydlaty Pies

  24.10.2021
  24.10.2021

  Wierzycie w cuda? Bo my tak!! Dino oszukał przeznaczenie! Po pierwsze przeżył skręt żołądka, po drugie, pomimo zdiagnozowania zaawansowanych zmian nowotworowych, ciągle cieszy się życiem! Dino, to kawał twardziela! Mimo dużych problemów w poruszaniu się, mimo zmian nowotworowych, mimo poważnego zabiegu, Dino ciągle cieszy się życiem! Tupta sobie, tyle ile daje radę. Ma doskonały apetyt, mordka uśmiechnięta... A my szeroko otwieramy oczy i ze zdziwienia, i z radości, że jednak jeszcze nie czas na odchodzenie, że jeszcze Dino ma czas na radochę z życia! Za każdą pomoc w opłaceniu faktur dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 77 366

2 323 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ireneusz Paruzel - awatar
Ireneusz Paruzel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Danuta Hać - awatar
Danuta Hać
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij