Zbiórka Pomóż Beriemu dojechać do domu! - miniaturka zdjęcia

Pomóż Beriemu dojechać do domu! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Beriemu dojechać do domu! - zdjęcie główne

Pomóż Beriemu dojechać do domu!

473 zł  z 460 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Beri to kochany, kudłaty staruszek.

Jest wesoły, pozytywny.

Życie pewnie na początku go rozpieszczało - przecież mała, puchata kuleczka na pewno miała adoratorów. Ręce, które głaskały. Ludzi, którzy dbali. Jednak starość ma to do siebie, że zostaje się samemu... :(

Beri został znaleziony na ulicy.

Trafił do nas prawie głuchutki, troszkę ślepawy. Jednak w dobrej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Długo czeka na dom. Wesoły, uśmiechem witający każdy dzień. Niestety ostatnie wydarzenia mocno nas zaniepokoiły.  Mamy wrażenie, że jego dni są coraz krótsze. Mamy wrażenie, że im dłużej pozostanie niekochany, samotny w kojcu tym mniej woli życia będzie w nim.

Beri ma guza pod paszką. Podczas upałów, tuż po wyjściu z kojca zesłab. Serduszko już nie to, temperatura daje mu się we znaki.

W rozpaczy poszukiwaliśmy domu, niestety nasze społeczeństwo jest nieprzychylne dziadeczkom :(

Pełni wstydu, czując się niezręcznie i z pękającym sercem po raz kolejny zwróciliśmy się o pomoc do Pani Krysi ze Staruszkowa. Pani Krystyna już po raz kolejny nie odmówiła nam pomocy. Przyjmie pod swój dach psiego raju dla staruszków naszego Berusia. Na miejscu zostanie zdiagnozowany w lecznicy, wykonane zostaną niezbędne badania i wdrożone leczenie.

Do przejechania jest w sumie prawie 1200km. Samochód czeka. Kierowca również jest w  gotowości. Beriego czeka jeszcze kąpiel, podanie środka na pasożyty i może wyjeżdżać.

Brak nam jak zawsze funduszy. Całościowy koszt wyjazdu to około 460zł w tym zawarte są już koszty opłat za autostradę.

Prosimy każdego, komu nie jest obojętny los Berusia o pomoc w dowiezieniu go do nowego domu. 

Pani Krysia przyjęła już pod swoją opiekę naszego Aronka. Aronek po niespełna 2 miesiącach odszedł. Odszedł w swoim legowisku. Pomiędzy szczęśliwymi psimi kolegami. Wierzymy, że chociaż te dwa miesiące był szczęśliwy w psim raju. Bardzo boimy się, że nie zdążymy z Berusiem. Pobyt w kojcu, w upały dla jego kruchego już organizmu to duże wyzwanie. Wierzymy, że na wolności, poza kojcem. Z psimi kolegami i z opieką Pani Krystyny będzie żyłw  zdrowiu jeszcze długie lata. 

Lecz bez Was się nie uda.

Prosimy, pomóżcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
473 zł  z 460 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Gabrysia - awatar
Gabrysia
50
KAMILA NÓŻKA - awatar
KAMILA NÓŻKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
8
Urszula - awatar
Urszula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij