Zbiórka Na ratunek Dexterka - zdjęcie główne

Na ratunek Dexterka

10 550 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 411 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Rudyk - awatar

Renata Rudyk

Organizator zbiórki

Dexter przyszywany synek Esmy zachorował na zapalenie otrzewnej. Już całkiem się załamałam, tym bardziej, że jest podejrzenie, że Esma karmiąc maluchy mogła je zarazic :( tych kociąt było az 14 i nie wyobrażam sobie co będzie dalej jeśli któryś jeszcze zachoruje.... 

Dexter jest cudownym miziakiem i musi żyć, nie wyobrażam sobie żeby mu pozwolić odejsc... trafił do mnie na DT razem z Esma, miał złamana łapkę, ktoś wyrzucił go z jadącego auta. Nie dało się nie pokochać tego małego wojownika, mimo łapki radził sobie świetnie i był bardzo odważny. Jest największym miziakiem ze wszystkich moich tymczasów i dalej nie mogę uwierzyc, że ta paskudna choroba próbuje go zabić 😭

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Danka - awatar

  Danka

  19.01.2022
  19.01.2022

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.2022
  17.01.2022

  Walcz Mały !

 • Katarzyna Orczyk - awatar

  Katarzyna Orczyk

  16.01.2022
  16.01.2022

  Niech ta cegiełka będzie wsparciem dla Koteczka. Zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.2022
  15.01.2022

  Trzymaj się Deksiu :*

 • Joanna Tumidajska - awatar

  Joanna Tumidajska

  14.01.2022
  14.01.2022

  Zdrowiej kotuniu slicznosci

10 550 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 411 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Rudyk - awatar

Renata Rudyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 411

Maria Tatar - awatar
Maria Tatar
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mariola - awatar
Mariola
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rutkowska Anna - awatar
Rutkowska Anna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Pawłowski - awatar
Piotr Pawłowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij