Zbiórka Proszę o pomoc na jedznie i rach - miniaturka zdjęcia

Proszę o pomoc na jedznie i rach

Zbiórka Proszę o pomoc na jedznie i rach - zdjęcie główne

Proszę o pomoc na jedznie i rach

111 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać teraz
 
Joanna Baran - awatar

Joanna Baran

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Mam na imię Joanna. W maju 2020 roku straciłam pracę w wyniku pandemii. 

Po utracie pracy zachorowałam na ciężką depresję oraz stany lękowe. Podjełam prywatne leczenie, ponieważ leczenie na NFZ kazałoby mi czekać do wiosny 2021.

Przez ten okres szukałam pracy, niestety nie udało mi się do tej pory, mieszkam w małym mieście, oferty pracy kierowane są głównie do mężczyzn. Łapałam się dorywczych zadań. Niestety, wszystko co zarobiłam musiałam wydać na jedzenie, przez co popadłam w kłopoty. Mieszkam bez prądu, mam na utrzymaniu psa, ktoremu kończy sie juz karma a ja nie chcę oddać go do schroniska. Zalegam również z czynszem i za chwilę zostanę osobą bezdomną. Nie mam do kogo zwrócić się o pomoc, ponieważ moi rodzice nie żyją.

Błagam o każdy grosz, moja sytuacja z dnia na dzien jest coraz gorsza. Na dzien dzisiejszy zostało mi do jedzenia opakowanie ryżu i kilka ziemniaków.

Z uzbieranych pieniędzy chciałabym opłacić prąd oraz zaległy czynsz i kupić coś do jedzenia dla mnie i mojego psa.

Błagam o każdą złotówkę, która uchroni mnie przed głodem.

Przyjmę również pomoc w naturze (karm dla psa, jedzenie, chemia gospodarcza etc.)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
111 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać teraz
 
Joanna Baran - awatar

Joanna Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij