Zbiórka Na samochód dla Fundacji - zdjęcie główne

Na samochód dla Fundacji

2 855 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

                „…nie ma miski z wodą ani jedzeniem, błagam pomóżcie...”

„…śnieg mocno sypie, a piesek na budzie siedzi zmarznięty, proszę zróbcie coś…”

    „…piesek błąka się po ulicy, boję się, że go samochód potrąci, przyjedźcie…”

    „…obok parku jest pies na sznurze przywiązanym do drzewa, ratujcie go…”

„…jest to piesek po przejściach, wisiał na łańcuchu, a teraz to, interweniujcie...”

Kochani, to między innymi takie zgłoszenia dostajemy od Was. Zgłoszenia, w których błagacie nas o interwencje, o pomoc, o jakąkolwiek reakcję, która zakończy cierpienie tych niewinnych istot.

Staramy się być zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Tam, gdzie dzieje się psia i kocia krzywda. Tam, gdzie jest chociaż cień szansy na pomoc. Tam, gdzie tej szansy już nikt nie widzi, a my walczymy dalej.

Jednak, abyśmy mogli dotrzeć zawsze i wszędzie na czas potrzebny jest nam samochód, sprawny samochód. Samochód, który dotrze na interwencję. Samochód, który jak najszybciej zawiezie naszego podopiecznego do weterynarza. Samochód, który nie zawiedzie, kiedy jest najbardziej potrzebny.

Niestety w ostatnim czasie cztery samochody, którymi mogliśmy sprawnie poruszać się po całej okolicy i być tam, gdzie jesteśmy potrzebni, odmówiły posłuszeństwa (w dwóch autach zepsuły się silniki, w jednym sprzęgło, a w kolejnym miska olejowa pękła). Koszt naprawy przekracza nasze możliwości finansowe, a jednocześnie nie daje gwarancji na dalsze dłuższe użytkowanie.

Dzisiaj przychodzimy z prośbą o wsparcie zbiórki na nowy samochód dla Naszej Fundacji. Samochód, który będzie służył przede wszystkim Naszym podopiecznym. Tak, abyśmy mogli nadal pomagać i ratować tych, którzy są bezbronni i bez naszej pomocy często nie mają szans na przeżycie. Prosimy, pomóżcie nam w zakupie sprawnego samochodu, tak abyśmy nadal mogli reagować na Wasze zgłoszenia, zawsze i wszędzie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.09.2021
    20.09.2021

    Życzę powodzenia!!!!!

2 855 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 78

Dorota - awatar
Dorota
20
Aneta - awatar
Aneta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Takatam_Kam - awatar
Takatam_Kam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta ( adopcyjna mama Kokoska) - awatar
Edyta ( adopcyjna mama Kokoska)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij