Zbiórka Dom i leczenie - zdjęcie główne

Dom i leczenie

3 588 zł  z 13 500 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
MiniMini Hop - awatar

MiniMini Hop

Organizator zbiórki

Kim jestem? Niespełna 40 letnią kobietą,której choroba psychiczna pokrzyżowała wszystkie życiowe plany. Nie wiem od kiedy tak naprawdę jestem chora,ale kilka lat temu zdiagnozowano u mnie Chorobę Afektywną Dwubiegunową przez którą podjęłam i czasami nadal podejmuję nieodpowiednie decyzje. Rok temu straciłam najważniejszą osobę w moim życiu, moją Babcię. Od tej pory mój stan psychiczny się tylko pogarsza.

Na chwilę obecną zostałam bez środków do życia. Choć usilnie szukam pracy to moje stany lękowe i ogólna nieporadność mi to bardzo utrudniają. Nie mogę liczyć na pomoc z ZUS czy MOPS, ani ze strony rodziny, która ze względu na moją chorobę, wykreśliła mnie z listy osób bliskich. Moją jedyną miłością jest mała,bura kotka - Lila.

Bardzo chcę się leczyć i wrócić do normalnego życia,ale nie mam na to środków. Terapia i lekarstwa pochłaniają ogromne kwoty, a na NFZ na zwykłą wizytę czeka się ponad pół roku.

Nie mam już marzeń o rzeczach materialnych, jestem przyzwyczajona do głodu i tego,że nie mam się w co ubrać,ale jest jedna rzecz,której tak bardzo się boję,że postanowiłam ostatni raz schować jakikolwiek honor do kieszeni i poprosić o pomoc - bezdomność. Moje mieszkanie, to tak naprawdę jedyne co mi zostało w życiu,to też najważniejsza rzecz jaką otrzymałam od Babci. Przez brak dochodów powstała spora zaległość w czynszu,a co za tym idzie grozi nam eksmisja.

Bardzo prosimy o choć najmniejsze wsparcie. Grosz do grosza, złotówka do złotówki,a mi da to choć odrobinę więcej czasu na regularne leczenie i może w przyszłości,znalezienie pracy. 

Prosimy...nie pozwól nam zawieźć Babci...

W celu potwierdzenia mojej wiarygodności jeśli chodzi o chorobę i leczenie, załączam zalecenia lekarza oraz potwierdzenie zakupu leków (które oczywiście przyjmuję według zaleceń). Ostatnią wizytę psychiatryczną odbyłam 26.07.2022. Lekarz zapisał mi nowe leki i nie stwierdził potrzeby leczenia szpitalnego .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maros - awatar

  Maros

  04.08.2022
  04.08.2022

  It aint much, I would give more if I had a job... Hope this will be fullfilled

 • Anna Ślósarska - awatar

  Anna Ślósarska

  04.08.2022
  04.08.2022

  Powodzenia! Nie jesteś sama!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2022
  03.08.2022

  Pozdrawiam mocno i mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2022
  03.08.2022

  Powodzenia! I buziaki dla kota!

3 588 zł  z 13 500 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
MiniMini Hop - awatar

MiniMini Hop

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina - awatar
Paulina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuza - awatar
Zuza
100
Adam - awatar
Adam
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij