Zbiórka Domek dla zwierząt - zdjęcie główne

Domek dla zwierząt

37 919 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 316 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Olejniczak - awatar

Monika Olejniczak

Organizator zbiórki

Zbieram na działkę i domek, w którym w ludzie będą mogli odpocząć wraz ze swoimi zwierzętami. W spokojnym, cichym, ustronnym miejscu. Bez innych osób na działce. Nie oczekuję, że inni zrobią wszystko za mnie, ale raz w życiu proszę o pomoc w zebraniu brakującej kwoty.

Na pewno są wśród Was osoby, które wiedzą, jak trudne może być życie z depresją i nerwicą. Na pierwszy rzut oka to choroby niewidzialne, jednak w szerszej perspektywie utrudniają one normalne funkcjonowanie, odbierają całkowicie przyjemność i prowadzą do pogrążenia się w otchłani smutku... Wiem, że nie zbieram na operację, ani na lek ratujący życie. Ale nie tylko takie sytuacje wymagają pomocy. Od ponad 4 lat jestem w domu, ponieważ depresja i nerwica utrudniają mi podjęcie normalnej pracy. Pracuję zdalnie i dorywczo, jednak pieniądze z tych zajęć nie pozwalają mi na spełnienie mojego marzenia. Po latach wiem, że najlepiej czuję się w towarzystwie zwierząt, opiekując się nimi. Są chwile, gdy tylko mój pies, Pan Żelek, pomaga mi przetrwać dzień. Wiele dni jest ciemnych, złych i beznadziejnych. Zwierzęta otaczają wtedy bezwarunkową miłością i warto im się odwdzięczyć czymś dobrym. Marzenie? Zielona działka w spokojnym miejscu, na której psy mogłyby się wybiegać, radośnie bawić - mieć to, co lubią najbardziej. A także domek. Samodzielny, w którym każdy może spędzić urlop wraz ze swoim zwierzakiem... Niech i właściciele piesełów mają coś z życia. Bez wścibskich oczu za ogrodzeniem, bez wielu domków na działce, bez wrzasku dochodzącego z innych pokoi... Spokój, zieleń, wygodne posłanie dla wynajmującego pieska, piłki, ciastka powitalne... Byłoby to miejsce dla osób dorosłych i ich zwierząt, w którym mogliby spędzić weekend czy dłuższy urlop. Być może z czasem udałoby się stworzyć hotelik dla zwierząt, a nawet pomagać tym najbardziej potrzebującym? Nie chcę, aby ktoś mnie utrzymywał. Chcę tylko i aż pomocy, dzięki której będę w stanie utrzymać się samodzielnie. Marzę o wielu rzeczach: własnym mieszkaniu, byciu samodzielną (strasznie trudno jest, gdy sytuacja zdaje się być całkowicie beznadziejna, nie ma szans na utrzymanie się, zapewnienie swojemu zwierzakowi wizyt u weterynarza, leków czy dobrej karmy). Być może wiecie jak to jest, gdy choroba nie pozwala normalnie pracować, brak pracy potęguje objawy, a całość odbiera nadzieję na coś stałego i własne miejsce na ziemi? Czy do końca życia trzeba być skazanym na takie trwanie? Kolejne próby leczenia oraz leki pochłaniają pieniądze. Podobnie jest z chorą tarczycą mojego psa i jego alergią. Pojedynczo - są to być może drobne sprawy, razem - urastają do rangi ogromnego problemu.

 https://www.facebook.com/panzelislaw/

Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Olejniczak - awatar

  Monika Olejniczak

  30.09.20
  30.09.20

  Spokój, cisza, zieleń i pływanko. Pewnie Wy też lubicie taki odpoczynek :) Dziękujemy za wszystkie wpłaty :*

  Zdjęcie aktualizacji 55 871

Komentarze


 • Ania DCh - awatar

  Ania DCh

  13.06.21
  13.06.21

  Trzymam kciuki!

 • Anna Bartosińska - awatar

  Anna Bartosińska

  05.06.21
  05.06.21

  Bazarek

 • Kalina Szymankiewicz - awatar

  Kalina Szymankiewicz

  20.05.21
  20.05.21

  Trzymam kciuki za Wasze miejsce na Ziemi :)

  • Monika Olejniczak - awatar

   Monika Olejniczak - Organizator zbiórki

   10.06.21
   10.06.21

   Pozdrawiamy z Żelomirkiem!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.21
  10.03.21

  Afro

 • Danuta Strelczuk - awatar

  Danuta Strelczuk

  10.03.21
  10.03.21

  Trzymam mocno kciuki za powodzenie

37 919 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 316 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Olejniczak - awatar

Monika Olejniczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 316

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
181
Iwona Zielińska - awatar
Iwona Zielińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
143
Paulina Smolarek - awatar
Paulina Smolarek
90
Kinga Grzelak - awatar
Kinga Grzelak
45
Marta - awatar
Marta
120
Olga Szafran - awatar
Olga Szafran
225
Ania DCh - awatar
Ania DCh
200
Ewa Ablewska - awatar
Ewa Ablewska
14
Ewa Ablewska - awatar
Ewa Ablewska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij