Zbiórka Domek dla zwierząt - zdjęcie główne

Domek dla zwierząt

93 383 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 941 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Olejniczak - awatar

Monika Olejniczak

Organizator zbiórki

Zbieram na zakup działki i domku, w którym ludzie będą mogli odpocząć wraz ze swoimi zwierzętami - w spokojnym, cichym, ustronnym miejscu. Bez innych osób na działce. Nie oczekuję, że inni zrobią wszystko za mnie, ale raz w życiu proszę o pomoc w zebraniu brakującej kwoty. Szukając miejsc na wyjazd z Żelusiem, widziałam jak czasem trudno znaleźć domek, w którym i ja, i on odpoczniemy. Wiele miejsc zakazuje przyjazdu z psami, sądząc, że psy nabrudzą, będą przeszkadzać całej okolicy i rozkopią im trawnik. Myślę, że duża część z Was chciałaby wyjechać razem ze swoimi zwierzakami do miejsca, w którym będziecie mogli wypocząć, Wasze psy wybiegać się, a często jest to trudne pośród miejskiego betonu.

Na pewno są wśród Was osoby, które wiedzą, jak trudne może być życie z depresją i nerwicą. Na pierwszy rzut oka to choroby niewidzialne, jednak w szerszej perspektywie utrudniają one normalne funkcjonowanie, odbierają całkowicie przyjemność i prowadzą do pogrążenia się w otchłani smutku... Wiem, że nie zbieram na operację, ani na lek ratujący życie. Ale nie tylko takie sytuacje wymagają pomocy. Od ponad 6 lat jestem w domu, ponieważ depresja i nerwica utrudniają mi podjęcie normalnej pracy. Pracuję zdalnie i dorywczo, jednak pieniądze z tych zajęć nie pozwalają mi na spełnienie mojego marzenia. A marzę o ciszy, spokoju, zieleni... i pracy, w której nie będę mieć napadów lęku. Po latach wiem, że najlepiej czuję się w towarzystwie zwierząt, opiekując się nimi. Są chwile, gdy tylko mój pies, Pan Żelek, pomaga mi przetrwać dzień. Wiele z tych dni jest ciemnych, złych i beznadziejnych. Zwierzęta otaczają wtedy bezwarunkową miłością i warto im się odwdzięczyć czymś dobrym. A marzenie? Zielona działka w spokojnym miejscu, na której psy mogłyby się wybiegać, radośnie bawić - mieć to, co lubią najbardziej. A także domek. Samodzielny, w którym każdy może spędzić urlop wraz ze swoim zwierzakiem... Niech i właściciele piesełów mają coś z życia. Bez wścibskich oczu za ogrodzeniem, bez wielu domków na działce, bez wrzasku dochodzącego z innych pokoi... Bez trampolin, dziecięcych baseników, disco polo znad grilla... Spokój, zieleń, wygodne posłanie dla wynajmującego pieska, piłki, ciastka powitalne... Byłoby to miejsce dla osób dorosłych i ich zwierząt, w którym mogliby spędzić weekend czy dłuższy urlop. Być może z czasem udałoby się stworzyć hotelik dla zwierząt, a nawet pomagać tym najbardziej potrzebującym? Nie chcę, aby ktoś mnie utrzymywał. Chcę tylko i aż pomocy, dzięki której będę w stanie utrzymać się samodzielnie. Marzę o wielu rzeczach: przede wszystkim o własnym miejscu, byciu zdrową i samodzielną (strasznie trudno jest, gdy sytuacja zdaje się być całkowicie beznadziejna, nie ma szans na utrzymanie się, wynajęcie mieszkania, zapewnienie swojemu zwierzakowi wizyt u weterynarza, niezbędnych leków czy dobrej karmy). Być może wiecie jak to jest, gdy choroba nie pozwala normalnie pracować, brak pracy potęguje objawy, wywołuje ataki paniki, a całość odbiera nadzieję na coś stałego i własne miejsce na ziemi? Czy do końca życia trzeba być skazanym na takie trwanie? Kolejne próby leczenia moich chorób oraz leki pochłaniają coraz większe kwoty. Mogłabym trwać w tym stanie, ale mogę też próbować coś zmienić.

 https://www.facebook.com/panzelislaw/

Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Olejniczak - awatar

  Monika Olejniczak

  22.09.2021
  22.09.2021

  Dziękujemy!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 74 915

Komentarze


 • Marzena Skowrońska - awatar

  Marzena Skowrońska

  29.12.2022
  29.12.2022

  Trzymam kciuki za domek dla zwiarzaków 💚🌲💚

 • Danuta Strelczuk - awatar

  Danuta Strelczuk

  21.11.2022
  21.11.2022

  Nieustannie czymam kciukasy,ściskam Was mocno

 • Marzena Skowrońska - awatar

  Marzena Skowrońska

  02.11.2022
  02.11.2022

  Trzymam kciuki za domek dla zwierząt :D

  • Monika Olejniczak - awatar

   Monika Olejniczak - Organizator zbiórki

   25.11.2022
   25.11.2022

   Żeluś przybija piąteczkie!

 • Danuta Strelczuk - awatar

  Danuta Strelczuk

  18.09.2022
  18.09.2022

  By marzenie się spełniło ,Żelku i Mamciu trzymam kciuki mocno

 • Danuta Strelczuk - awatar

  Danuta Strelczuk

  27.07.2022
  27.07.2022

  Nieustannie trzymam kciuki za spełnienie marzenia

93 383 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 941 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Olejniczak - awatar

Monika Olejniczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 941

Dorota - awatar
Dorota
60
Anna Jeziorska - awatar
Anna Jeziorska
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Ś. - awatar
Magdalena Ś.
259
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
205
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
68
sylwia sikorska - awatar
sylwia sikorska
300
Tofik i koty - awatar
Tofik i koty
35
tekla - awatar
tekla
60
Małgorzata Bar - awatar
Małgorzata Bar
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij