Zbiórka Hipertermia da mi szansę .... - miniaturka zdjęcia

Hipertermia da mi szansę ....

Barbara Panek - awatar

Barbara Panek

Organizator zbiórki

Witam serdecznie 

Na imię mam Barbara, mój problem zdrowotny rozpoczął się w pazdzierniku 2015 roku - kiedy to wróciłam z grzybobrania i z wielką ochotą zjadłam usmażone prawdziwki. Po kilku godzinach brzuch stał się twardy jak kamień , bolał i nie ustępowało wzdęcie. Rozpoczęły się więc badania, w wyniku których skierowana zostałam na operację z wstępnym rozpoznaniem mechanicznego nieżytu jelit. 

Po operacji i otrzymaniu już wyniku histopatologii usuniętego  guza -  świat runął mi w posadach - rozpoznanie: rak jelita grubego z przerzutami  do otrzewnej i okolicznych 17 węzłów chłonnych  - co w nomenklaturze medycznej określa się jako T4.

Byłam tak porażona wynikiem i świadomością zbliżającej się pewnie śmierci że myślałam tylko w następujący sposób - już nigdy nie wyjdę na spacer, nie doczekam wnuków, nie pójdę na działkę, nie spędzę z rodziną kolejnych świąt, etc...

Muszę w tym miejscu dodać że rokowania określone przez lekarza chirurga mówiły o możliwości przeżycia do kilku miesięcy...

Wtedy ( tj około 6 tygodni po operacji) do akcji wkroczył mój młodszy syn, który przy pomocy informacji znajdowanych w internecie - ustalił do choroby odpowiednią dietę,  suplementację ( rodzaj immunoterapii opartej na naturalnych środkach, suplementach) , a przede wszystkim konsultację  z onkologiem.

Tak znalazłam się pod opieką profesora Jeziorskiego - onkologa klinicznego z Centrum  Onkologii w Warszawie, jednocześnie wyjątkowego specjalisty od nowatorskiej w Polsce metody leczenie nowotworów - hipertermii.

Skorzystałam z dwóch cyklów hipertermii , każdy składający się z 12 zabiegów podgrzewania organizmu , w celu wywołania większej odpowiedzi układu odpornościowego , a także bezpośredniego niszczenia komórek nowotworowych poprzez wpływ zwiększonej temperatury. Po każdym takim cyklu czułam się bardzo dobrze i dochodziło do poprawy wyników.

Półroczny cykl hipertermii ( czyli 12 zabiegów) kosztuje 9,5  tys . zł. Jak dotąd ze środków moich  i mojej rodziny udało mi się skorzystać z dwóch takich pełnych cykli, niestety na więcej już mnie nie stać. 

Ponieważ mieszkam w Kołobrzegu a chemioterapię przechodzę w Warszawie , na którą jeżdżę co 14 dni ( najczęściej z drugą osobą) - wydaję na to znaczne kwoty i to wszystko niestety przekroczyło już moje możliwości finansowe. 

Pozostaję z nadzieją na jakąkolwiek pomoc....

Barbara Panek


Wybierz kwotę

Barbara Panek - awatar

Barbara Panek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.