Zbiórka Chcieć to móc :) Podróż życia! - miniaturka zdjęcia

Chcieć to móc :) Podróż życia!

Zbiórka Chcieć to móc :) Podróż życia! - zdjęcie główne

Chcieć to móc :) Podróż życia!

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Bartosz Jawulski - awatar

Bartosz Jawulski

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Bartosz! Od jakiegoś czasu rozpocząłem swoją przygodę z podróżowaniem, a już na maxa się w to wkrecilem rok temu, kiedy bez grosza przy duszy wyjechałem do Norwegii czyli jednego z najdroższych krajów świata, jak nie najdroższego! A wróciłem bogatszy,nie tylko o pieniądze, ale tez o nowe doświadczenia. O tym oraz o wielu innych moich podróżach (Turcja, Anglia, Izrael/Palestyną, Grecja,Gruzja/Armenia/Iran itp.) mogę wam opowiedzieć, jeśli tylko się do mnie odezwijcie na Facebooku bądź Instagramie. Znam tez wiele sposobów na tanie podróżowanie i nie są to banalne sposoby z typowych podręczników czy porad internetowych, także gdyby ktoś miał ochotę na podróże to zachęcam do kontaktu. 

Chyba każdy z was nie raz marzył by wyjechać gdzieś gdzie ludzie nie widza gdzie leży Polska albo co to w ogole za kraj. Marzenia nie musza być tylko marzeniami, pamiętajcie! Po dłuższych namysłach i przygotowaniach zdobyłem się na decyzje o dłuższym wyjeździe za granice, na pierwszą ŻYCIOWĄ PODRÓŻ! Rodzice zawsze mawiali: „W podróży nie trzeba wydawać pieniędzy, ale trzeba je mieć, na wszelki wypadek”. Niestety młody człowiek taki jak ja niezbyt często myśli o takich rzeczach, ale dobrze zdaje sobie sprawę z tego ze mama i tata mają racje. Zbieram pieniądze na ten „wszelki wypadek” oraz czasem gdy zabraknie na bilet, na hotel, na autobus zawsze mogę być spokojny, ze dzięki waszemu wsparciu, jestem w stanie dalej iść przed siebie i robić to co kocham! 

Pieniądze planuje wykorzystać pod koniec roku, kiedy to planuje ową podróż. Plan pokrótce wyglada następująco: 

1. Moskwa- kolej transsyberyjska do Mongoli

2. Mongolia- kolej transsyberyjska do Chin

3. Z Chin stopem do Bangladeszu

4. Z Bangladeszu stopem do Indii 

5. Z Indii samolotem na Sri Lanke i stamtąd bezpośrednio do Polski. 

Potrzebne są szczepienia, wizy, ubezpieczenie, bilety i wiele innych rzeczy. Szacowany koszt całego wyjazdu to około 20 tysięcy + „na wszelki wypadek”. Aktualnie przebywam w Niemczech i sam ciężko zarabiam na tą podróż i odkładam pieniądze. Niestety bądź „stety” częstotliwość moich wyjazdów to około raz na dwa miesiące, dlatego ciężko mi odłożyć dość sporą kwotę na dłuższa podróż, ale robię wszystko co w mojej mocy i się nie poddaje! Wasza pomoc zagwarantuje mi spokój i możliwość przemiany marzeń w cele i ich realizowanie. Wiem, ze kwota jest dość wysoka, ale wiem ze każda zebrana tutaj złotówka nie pójdzie na marne! Jak nie na tą podróż to na następna. Z kazdej dotychczasowej podróży(najbliższa za miesiąc) będę wrzucał fotki. Z góry dzięki za wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontaktowanie się ze mną na niżej podanych portalach. Pozdraiwam i wiem, że się uda!

https://m.facebook.com/bartosz.jawulski?ref=bookmarks

https://www.instagram.com/bartosz_nie_bartekk/

Pamiętajcie! CHCIEĆ TO MÓC! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Bartosz Jawulski - awatar

  Bartosz Jawulski

  20.01.19
  20.01.19

  W tej chwili opiekuje się w Niemczech, w Kolonii, Panem Karlem. Bardzo miły gość, opowiedziałem mu o swoich planach na podróż i życzył mi powodzenia i żeby wszystko mi się udało, wy tez podpinacie się pod jego słowa? Pozdrawiam Kochani!

  Zdjęcie aktualności 24 667

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Bartosz Jawulski - awatar

Bartosz Jawulski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij