Zbiórka Potrzeby Parchatka w lutym - zdjęcie główne

Potrzeby Parchatka w lutym

1 011 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

KONIEC ZBIÓRKI 28.02.2019

Kochani, Parchatek należy do grona Kotów Wyjątkowych Fundacji Zwierzętom Pomocne- Pomorskie. Są to koty specjalnej troski, chore przewlekle lub paliatywne. Są to koty z poważnymi schorzeniami, które w naszym domu dzięki Waszej pomocy mogą cieszyć się szczęśliwym życiem.

Parchatek jest u nas pół roku, cały czas leczony z powodu histoplazmozy.
Jest to rodzaj grzybicy, który spowodował u Parchatka rany, guzy (było ich ponad 50 !!!), a nawet grzybicę narządów wewnętrznych, przez co w jamie brzusznej była ropa.
Parchatek z miesiąca na miesiąc czuje się lepiej. Został mu guz na ogonie, na łapie oraz ten, który jest na nosie. Po 6 miesiącach leczenia Parchatek w końcu ma normalne dziurki w nosie i może normalnie oddychać (do tej pory cały nos objętybył guzem od zewzątrz i od wewnątrz).

Parchatek codziennie przyjmuje VetoMune, Hepatiale Forte, FortiFlorę, VetoSkin, Itrakonazol, jest kąpany w Malasebie, robimy przymoczki z cieczy kalifornijskiej. Musi przechodzić comiesięczne badania krwi oraz USG, przy doustnych środkach przeciwgrzybiczych konieczne jest monitorowanie stanu wątroby. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Parchatka to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o esparcie dla kocurka w lutym.

Aktualizacje


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  08.02.19
  08.02.19

  Parchatek był dziś na kontrolnych badaniach 😞 Strasznie się bałam konieczności płukania otrzewnej. Strachu było dużo, Parchatek też się mocno biedaczek bał😥 Pojechaliśmy do specjalisty, w jedną stronę 70 km. :o Zrobione zostało dokładne USG jamy brzusznej i... ropy nie ma 🤩🥳 To dla mnie powód do świętowania i do dumy, bo choć wypłakałam przy Parchatku wiele nocy udało się i po pół roku kot jest STABILNY! Na tyle, że lekarze po pół roku leczenia podjęli się wykonania kastracji, którą Parchatek już przeszedł w południe. Dostałam informację, że jest już wybudzony, wszystko się udało, możemy wieczorem jechać po niego i zabrać go do domu <3 Niestety jest zmartwienie w tym wszystkim- pieniądze 😭 Musimy pokryć koszty USG, pobrania krwi i wysłania do laboratorium na badania przesiewowe duże, kastracji no i transportu, bo razem to wychodzi 280 km. 😱 Do tego jego codzienne potrzeby... Pomocy!

  Zdjęcie aktualizacji 25 824

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  09.02.19
  09.02.19

  Zdrowiej maluszku ❤️

  • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

   Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - Organizator zbiórki

   10.02.19
   10.02.19

   Dziękujemy <3

1 011 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Olala - awatar
Olala
20
ALEKSANDRA K - awatar
ALEKSANDRA K
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
20
Kasia - awatar
Kasia
5
Maria Kaupe - awatar
Maria Kaupe
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
zdriwiij kitku ! - awatar
zdriwiij kitku !
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij