Zbiórka Potrzeby Parchatka w lutym - zdjęcie główne

Potrzeby Parchatka w lutym

1 011 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

KONIEC ZBIÓRKI 28.02.2019

Kochani, Parchatek należy do grona Kotów Wyjątkowych Fundacji Zwierzętom Pomocne- Pomorskie. Są to koty specjalnej troski, chore przewlekle lub paliatywne. Są to koty z poważnymi schorzeniami, które w naszym domu dzięki Waszej pomocy mogą cieszyć się szczęśliwym życiem.

Parchatek jest u nas pół roku, cały czas leczony z powodu histoplazmozy.
Jest to rodzaj grzybicy, który spowodował u Parchatka rany, guzy (było ich ponad 50 !!!), a nawet grzybicę narządów wewnętrznych, przez co w jamie brzusznej była ropa.
Parchatek z miesiąca na miesiąc czuje się lepiej. Został mu guz na ogonie, na łapie oraz ten, który jest na nosie. Po 6 miesiącach leczenia Parchatek w końcu ma normalne dziurki w nosie i może normalnie oddychać (do tej pory cały nos objętybył guzem od zewzątrz i od wewnątrz).

Parchatek codziennie przyjmuje VetoMune, Hepatiale Forte, FortiFlorę, VetoSkin, Itrakonazol, jest kąpany w Malasebie, robimy przymoczki z cieczy kalifornijskiej. Musi przechodzić comiesięczne badania krwi oraz USG, przy doustnych środkach przeciwgrzybiczych konieczne jest monitorowanie stanu wątroby. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Parchatka to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o esparcie dla kocurka w lutym.

Aktualizacje


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  08.02.2019
  08.02.2019

  Parchatek był dziś na kontrolnych badaniach 😞 Strasznie się bałam konieczności płukania otrzewnej. Strachu było dużo, Parchatek też się mocno biedaczek bał😥 Pojechaliśmy do specjalisty, w jedną stronę 70 km. :o Zrobione zostało dokładne USG jamy brzusznej i... ropy nie ma 🤩🥳 To dla mnie powód do świętowania i do dumy, bo choć wypłakałam przy Parchatku wiele nocy udało się i po pół roku kot jest STABILNY! Na tyle, że lekarze po pół roku leczenia podjęli się wykonania kastracji, którą Parchatek już przeszedł w południe. Dostałam informację, że jest już wybudzony, wszystko się udało, możemy wieczorem jechać po niego i zabrać go do domu <3 Niestety jest zmartwienie w tym wszystkim- pieniądze 😭 Musimy pokryć koszty USG, pobrania krwi i wysłania do laboratorium na badania przesiewowe duże, kastracji no i transportu, bo razem to wychodzi 280 km. 😱 Do tego jego codzienne potrzeby... Pomocy!

  Zdjęcie aktualizacji 25 824

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  09.02.2019
  09.02.2019

  Zdrowiej maluszku ❤️

  • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

   Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - Organizator zbiórki

   10.02.2019
   10.02.2019

   Dziękujemy <3

1 011 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Olala - awatar
Olala
20
ALEKSANDRA K - awatar
ALEKSANDRA K
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
20
Kasia - awatar
Kasia
5
Maria Kaupe - awatar
Maria Kaupe
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
zdriwiij kitku ! - awatar
zdriwiij kitku !
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij