KONIEC ZBIÓRKI 28.02.2019

Kochani, Parchatek należy do grona Kotów Wyjątkowych Fundacji Zwierzętom Pomocne- Pomorskie. Są to koty specjalnej troski, chore przewlekle lub paliatywne. Są to koty z poważnymi schorzeniami, które w naszym domu dzięki Waszej pomocy mogą cieszyć się szczęśliwym życiem.

Parchatek jest u nas pół roku, cały czas leczony z powodu histoplazmozy.
Jest to rodzaj grzybicy, który spowodował u Parchatka rany, guzy (było ich ponad 50 !!!), a nawet grzybicę narządów wewnętrznych, przez co w jamie brzusznej była ropa.
Parchatek z miesiąca na miesiąc czuje się lepiej. Został mu guz na ogonie, na łapie oraz ten, który jest na nosie. Po 6 miesiącach leczenia Parchatek w końcu ma normalne dziurki w nosie i może normalnie oddychać (do tej pory cały nos objętybył guzem od zewzątrz i od wewnątrz).

Parchatek codziennie przyjmuje VetoMune, Hepatiale Forte, FortiFlorę, VetoSkin, Itrakonazol, jest kąpany w Malasebie, robimy przymoczki z cieczy kalifornijskiej. Musi przechodzić comiesięczne badania krwi oraz USG, przy doustnych środkach przeciwgrzybiczych konieczne jest monitorowanie stanu wątroby. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Parchatka to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o esparcie dla kocurka w lutym.

Aktualności

 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  08.02.19
  08.02.19

  Parchatek był dziś na kontrolnych badaniach 😞 Strasznie się bałam konieczności płukania otrzewnej. Strachu było dużo, Parchatek też się mocno biedaczek bał😥 Pojechaliśmy do specjalisty, w jedną stronę 70 km. :o Zrobione zostało dokładne USG jamy brzusznej i... ropy nie ma 🤩🥳 To dla mnie powód do świętowania i do dumy, bo choć wypłakałam przy Parchatku wiele nocy udało się i po pół roku kot jest STABILNY! Na tyle, że lekarze po pół roku leczenia podjęli się wykonania kastracji, którą Parchatek już przeszedł w południe. Dostałam informację, że jest już wybudzony, wszystko się udało, możemy wieczorem jechać po niego i zabrać go do domu <3 Niestety jest zmartwienie w tym wszystkim- pieniądze 😭 Musimy pokryć koszty USG, pobrania krwi i wysłania do laboratorium na badania przesiewowe duże, kastracji no i transportu, bo razem to wychodzi 280 km. 😱 Do tego jego codzienne potrzeby... Pomocy!

  Zdjęcie aktualności 25 824

Komentarze

 • Kasia - awatar

  Kasia

  09.02.19
  09.02.19

  Zdrowiej maluszku ❤️

  • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

   Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - Organizator zbiórki

   10.02.19
   10.02.19

   Dziękujemy <3

Wpłaty - 39

Olala - awatar
20
Olala
ALEKSANDRA K - awatar
5
ALEKSANDRA K
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Beata - awatar
20
Beata
Kasia - awatar
5
Kasia
Maria Kaupe - awatar
20
Maria Kaupe
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
zdriwiij kitku ! - awatar
1
zdriwiij kitku !

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij