Zbiórka stawiamy ogrodzenie dla koni Agi - miniaturka zdjęcia

stawiamy ogrodzenie dla koni Agi

kochani 

Jak wiecie - nasza Fundacja nie prowadzi zbiórek / nie prosi o pomoc dopóki sprawa nie staje na ostrzu noża. zapytacie dlaczego? 

dlatego , że pośród innych fundacji / organizacji / stowarzyszeń zbiórki są publikowane niemalże cały czas. Co powoduje jak wiemy u większości z Was mętlik i ciężko Wam podjąć decyzję komu pomoc. Nikt z Was i nikt z nas nie jest milionerem aby pozwolić sobie na pomoc każdemu zwierzęciu zawsze i wszędzie. To zrozumiałe. 

jednak tym razem otwieramy zbiórkę. Nie dla nas - ale dla koni które ma pod swoją opieką Agnieszka Kapłońska. Sama jedna opiekuje się liczną gromadą koni. 

Prowadzi sekecje - Tylko koni żal - jako zupełnie prywatna osoba - nie żadna fundacja. 

Agnieszka poza kłopotami z opłaceniem bieżących rachunków ma problem z ogrodzeniem u koni. Potrzebny jest pastuch dla koni i metry taśmy odgradzajacej. 

koszt takiego pastucha - to około 500 zł. Są tańsze - można kupić je nawet za około 350 zł - jednak pastuch dla tak wielu koni musi miec stabilne wbicia w ziemię i nie może być awaryjny. 

Prosimy - grosik do grosza - i uzbieramy dla końskich serduszek na ogrodzenie. 

W tym miejscu równiez przypominamy - pośród tak wielu koni jest też klacz - ktora lada momentu bedzie się źrebić - ktora została wykupiona przed śmiercią. 

Jeżeli ktoś w Was ma możliwość podarowania Agbieszce i jej koniom warzyw czy owoców - to także bardzo ważne i bardzo potrzebne. Elbląg i okolice

 

Prosimy - pomaganie zwierzetom to najpiękniejsze co można zrobić.  

Wpłaty - 2

Joanna - awatar
10
Joanna
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.