Zbiórka Diagnostyka i leczenie Patryka - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka i leczenie Patryka

Zbiórka Diagnostyka i leczenie Patryka - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Patryka

51 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Połeć - awatar

Katarzyna Połeć

Organizator zbiórki

Nazywam się Katarzyna i jestem przeszywaną ciocią Patryka. Patryk ma niespełna 4 lata i niestety większość swojego życia spędza u lekarzy gdyż ciągle choruje. Patryk jest zakwalifikowany na operację  usunięcia migdała,ale niestety okazało się że ma złe wyniki i nie mogą  przeprowadzić zabiegu. Obecne badania wykazały u dziecka wysoką nadpłytkowość . Patryk musi przejść kolejne badania na oddziale hematologii dziecięcej bo jest podejrzenie białaczki. Patryka wychowuje mama ,która sama też ma problemy zdrowotne i ma jeszcze 2 syna na wychowaniu. Prosimy o pomoc bo tak naprawdę to mamy nie stać nawet na dojazdy do poradni i ciągłe leczenie. Patryk co dwa tygodnie bierze antybiotyki bo ma tak słabą odporność.  Mama Patryka robi co może, wzięła już kredyt na leki i badania ale to wszystko za mało. Dla tego malca ważna jest każda złotówka. Proszę w imieniu swoim i mamy Patryka o pomoc w jego leczeniu. Może znajdzie się też jakiś lekarz który pomoże dokładniej zdiagnozować chorobę u małego Patryka. Każda pomoc się przyda. Przelew z dopiskiem dla Patryka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Katarzyna Połeć - awatar

    Katarzyna Połeć

    13.08.19
    13.08.19

    Dzisiaj Patryk był na kolejnych badaniach. Część wyników już mamy i na szczęście nie potwierdziły one białaczki. Niestety wyszły u Patryka szmery na sercu i teraz czeka go wizyta u kardiologa i kolejne badania. Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę o każde wsparcie. Dla mamy Patryka każda pomoc się przyda. Jak wiadomo takie dziecko szybko rośnie więc potrzeby A tym samym wydatki są różne. Mama teraz liczy każdą złotówkę. Priorytetem są dla nich leki i diagnostyka,więc na inne żeczy często już nie ma funduszy.Jeśli ma ktoś zbędne żeczy po swoich dzieciach, które mu zalegają a będą odpowiednie dla malucha w wieku 3.5 lat, mama i Patryk będą wdzięczni.Dla osób,które chcą osobiście przekazać Patrykowi i jego mamie datki,podam kontakt na priv.

51 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Połeć - awatar

Katarzyna Połeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij