Zbiórka Diagnostyka i leczenie Patryka - miniaturka zdjęcia

Diagnostyka i leczenie Patryka

Zbiórka Diagnostyka i leczenie Patryka - zdjęcie główne

Diagnostyka i leczenie Patryka

51 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Połeć - awatar

Katarzyna Połeć

Organizator zbiórki

Nazywam się Katarzyna i jestem przeszywaną ciocią Patryka. Patryk ma niespełna 4 lata i niestety większość swojego życia spędza u lekarzy gdyż ciągle choruje. Patryk jest zakwalifikowany na operację  usunięcia migdała,ale niestety okazało się że ma złe wyniki i nie mogą  przeprowadzić zabiegu. Obecne badania wykazały u dziecka wysoką nadpłytkowość . Patryk musi przejść kolejne badania na oddziale hematologii dziecięcej bo jest podejrzenie białaczki. Patryka wychowuje mama ,która sama też ma problemy zdrowotne i ma jeszcze 2 syna na wychowaniu. Prosimy o pomoc bo tak naprawdę to mamy nie stać nawet na dojazdy do poradni i ciągłe leczenie. Patryk co dwa tygodnie bierze antybiotyki bo ma tak słabą odporność.  Mama Patryka robi co może, wzięła już kredyt na leki i badania ale to wszystko za mało. Dla tego malca ważna jest każda złotówka. Proszę w imieniu swoim i mamy Patryka o pomoc w jego leczeniu. Może znajdzie się też jakiś lekarz który pomoże dokładniej zdiagnozować chorobę u małego Patryka. Każda pomoc się przyda. Przelew z dopiskiem dla Patryka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Katarzyna Połeć - awatar

    Katarzyna Połeć

    13.08.19
    13.08.19

    Dzisiaj Patryk był na kolejnych badaniach. Część wyników już mamy i na szczęście nie potwierdziły one białaczki. Niestety wyszły u Patryka szmery na sercu i teraz czeka go wizyta u kardiologa i kolejne badania. Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę o każde wsparcie. Dla mamy Patryka każda pomoc się przyda. Jak wiadomo takie dziecko szybko rośnie więc potrzeby A tym samym wydatki są różne. Mama teraz liczy każdą złotówkę. Priorytetem są dla nich leki i diagnostyka,więc na inne żeczy często już nie ma funduszy.Jeśli ma ktoś zbędne żeczy po swoich dzieciach, które mu zalegają a będą odpowiednie dla malucha w wieku 3.5 lat, mama i Patryk będą wdzięczni.Dla osób,które chcą osobiście przekazać Patrykowi i jego mamie datki,podam kontakt na priv.

51 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Połeć - awatar

Katarzyna Połeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij