Zbiórka Motocykliści dla Pawła Cegiełki - miniaturka zdjęcia

Motocykliści dla Pawła Cegiełki

Zbiórka Motocykliści dla Pawła Cegiełki - zdjęcie główne

Motocykliści dla Pawła Cegiełki

1 843 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Nazywam sie Damian Perchon, prowadzę stronę motocyklową motomozg.pl, ale spotkasz mnie również na facebook-u wpisując,,  Moto Mózg ". Prócz prowadzenia strony zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń charytatywnych.
Ostatnio zorganizowaliśmy zlot charytatywny o nazwie ,, MotoRadośnie w Majówkę " podczas którego zbieraliśmy różne potrzebne rzeczy dla dzieci z domu dziecka w Lublińcu.
Tym razem sytuacja wygląda inaczej.
Napisał do mnie pewnego dnia jeden z czytelników naszej strony posyłając post, którego autorem był właśnie Paweł Cegiełka.
Paweł na swoim facebook-u prosi o to, by motocykliści go odwiedzili, mówi, że kocha motocykle, bardzo chciałby na nich jeździć, ale stan zdrowia niestety mu nie pozwala. Paweł ma porażenie  mózgowe w umiarkowanym stopniu. Choroba nie pozwala mu spełniać marzeń, dlatego prosi choćby o kilka chwil spędzonych wśród motocyklistów i przy motocyklach. Ten chłopak po prostu chociaż na krótką chwilę chce poczuć sie jak motocyklista.
Planuję wyruszyć do chłopaka na motocyklu , zorganizować wyjazd dla motocyklistów, by trafić do niego grupą pasjonatów. W planach mam również zorganizowanie dla niego przejazdu motocyklem( oczywiście jako pasażer), jednak z uwagi na jego zdrowie poszukiwał będę  motocykla z koszem bocznym. Prawdziwy motocyklista wie, że  bezpieczeństwo jest ważne, a nawet najważniejsze,  dlatego zawsze pamięta o odpowiednim ubiorze na motocykl. Dla Pawła chciałbym również z tej okazji kupić kombinezon razem z kaskiem, który on ubierze w trakcie wspólnego wyjazdu, a po wyjeździe zostawimy mu strój jako pamiątkę całego wydarzenia.,

Myślę, że  wspólna wycieczka oraz kombinezon pozwolą Pawłowi poczuć się prawdziwym motocyklista i dadzą wiele wspomnień do końca życia. 


Proszę o pomoc, ponieważ to wszystko niestety wymaga pieniędzy, a suma jaką potrzebujemy na zorganizowanie wszystkiego jest niestety dość wysoka. Nas niestety nie stać na taki prezent, a nawet z uzbieraniem pieniędzy na sam wyjazd do Pawła będzie dość trudno.
Jednak wierzę, że  razem uda nam się to osiągnąć, a Paweł dzięki naszym wspólnym siłom poczuje się motocyklistą.


Postępy naszych działań można systematycznie śledzić na naszym Facebook-u
facebok.com/wzrokmotocyklisty

W przypadku pytań można śmiało się ze mną kontaktować przez Facebook-a
maila
[email protected]
telefonicznie
667 671 341

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Damian Perchon - awatar

  Damian Perchon

  31.07.17
  31.07.17

  Rozmawialiśmy z mamą Pawła. Okazuje się, że nie ma żadnych przeciwwskazań by jechał on z nami na jednośladzie: ))

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.10.18
  14.10.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.17
  10.08.17

  Powodzenia!

 • Pawel - awatar

  Pawel

  24.06.17
  24.06.17

  Świetna akcja, kibicuję mocno i życzę powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.17
  13.06.17

  Trzymam kciuki za zwycięstwo 🏆✊

  • Damian Perchon - awatar

   Damian Perchon - Organizator zbiórki

   13.06.17
   13.06.17

   Mamy nadzieję, że sie uda. Bardzo dziękuję za pomoc, tylko razem możemy to osiągnąć!!

1 843 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł W - awatar
Paweł W
20
Bartosz Malasiński Bart - awatar
Bartosz Malasiński Bart
10
Oby się udało - awatar
Oby się udało
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij