Zbiórka Motocykliści dla Pawła Cegiełki - miniaturka zdjęcia

Motocykliści dla Pawła Cegiełki

Zbiórka Motocykliści dla Pawła Cegiełki - zdjęcie główne

Motocykliści dla Pawła Cegiełki

1 843 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Nazywam sie Damian Perchon, prowadzę stronę motocyklową motomozg.pl, ale spotkasz mnie również na facebook-u wpisując,,  Moto Mózg ". Prócz prowadzenia strony zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń charytatywnych.
Ostatnio zorganizowaliśmy zlot charytatywny o nazwie ,, MotoRadośnie w Majówkę " podczas którego zbieraliśmy różne potrzebne rzeczy dla dzieci z domu dziecka w Lublińcu.
Tym razem sytuacja wygląda inaczej.
Napisał do mnie pewnego dnia jeden z czytelników naszej strony posyłając post, którego autorem był właśnie Paweł Cegiełka.
Paweł na swoim facebook-u prosi o to, by motocykliści go odwiedzili, mówi, że kocha motocykle, bardzo chciałby na nich jeździć, ale stan zdrowia niestety mu nie pozwala. Paweł ma porażenie  mózgowe w umiarkowanym stopniu. Choroba nie pozwala mu spełniać marzeń, dlatego prosi choćby o kilka chwil spędzonych wśród motocyklistów i przy motocyklach. Ten chłopak po prostu chociaż na krótką chwilę chce poczuć sie jak motocyklista.
Planuję wyruszyć do chłopaka na motocyklu , zorganizować wyjazd dla motocyklistów, by trafić do niego grupą pasjonatów. W planach mam również zorganizowanie dla niego przejazdu motocyklem( oczywiście jako pasażer), jednak z uwagi na jego zdrowie poszukiwał będę  motocykla z koszem bocznym. Prawdziwy motocyklista wie, że  bezpieczeństwo jest ważne, a nawet najważniejsze,  dlatego zawsze pamięta o odpowiednim ubiorze na motocykl. Dla Pawła chciałbym również z tej okazji kupić kombinezon razem z kaskiem, który on ubierze w trakcie wspólnego wyjazdu, a po wyjeździe zostawimy mu strój jako pamiątkę całego wydarzenia.,

Myślę, że  wspólna wycieczka oraz kombinezon pozwolą Pawłowi poczuć się prawdziwym motocyklista i dadzą wiele wspomnień do końca życia. 


Proszę o pomoc, ponieważ to wszystko niestety wymaga pieniędzy, a suma jaką potrzebujemy na zorganizowanie wszystkiego jest niestety dość wysoka. Nas niestety nie stać na taki prezent, a nawet z uzbieraniem pieniędzy na sam wyjazd do Pawła będzie dość trudno.
Jednak wierzę, że  razem uda nam się to osiągnąć, a Paweł dzięki naszym wspólnym siłom poczuje się motocyklistą.


Postępy naszych działań można systematycznie śledzić na naszym Facebook-u
facebok.com/wzrokmotocyklisty

W przypadku pytań można śmiało się ze mną kontaktować przez Facebook-a
maila
[email protected]
telefonicznie
667 671 341

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Damian Perchon - awatar

  Damian Perchon

  31.07.17
  31.07.17

  Rozmawialiśmy z mamą Pawła. Okazuje się, że nie ma żadnych przeciwwskazań by jechał on z nami na jednośladzie: ))

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.10.18
  14.10.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.17
  10.08.17

  Powodzenia!

 • Pawel - awatar

  Pawel

  24.06.17
  24.06.17

  Świetna akcja, kibicuję mocno i życzę powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.17
  13.06.17

  Trzymam kciuki za zwycięstwo 🏆✊

  • Damian Perchon - awatar

   Damian Perchon - Organizator zbiórki

   13.06.17
   13.06.17

   Mamy nadzieję, że sie uda. Bardzo dziękuję za pomoc, tylko razem możemy to osiągnąć!!

1 843 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 
Damian Perchon - awatar

Damian Perchon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł W - awatar
Paweł W
20
Bartosz Malasiński Bart - awatar
Bartosz Malasiński Bart
10
Oby się udało - awatar
Oby się udało
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij