Zbiórka Walka Pawła z CROHN &WZW - zdjęcie główne

Walka Pawła z CROHN &WZW

1 331 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy - awatar

Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc finansową dla mojego brata. Główna akcje prowadzi grupa Semper Invicta pod skrzydłami Fundacji Sedeka. https://www.facebook.com/PawelCrohnWzw oficjalny fan page


Jak każdy miałem marzenia,moim była gastronomia..... Zawodowo zajmowałem się gotowaniem.Niestety moje plany na przyszłość legły w gruzach, kiedy postawiono mi diagnozę Leśniewskiego-Crohna oraz WZW typu „B”. Wtedy świat mi się zawalił ... Jedni zapewne zachodzą w głowę i zadają sobie pytanie co to jest? Z czym to się je? Na czym to polega? Jakie są objawy itp... Więc w skrócie opowiem na swoim przykładzie. Choroba Leśniewskiego- Crohna ma charakter przewlekły ,wieloletni. Jest chorobą nieuleczalną. Do najczęściej występujących objawów choroby Crohna należą:osłabienie, krwawienie , przewlekła biegunka, chudnięcie , gorączką ,wymioty oraz bóle brzucha,reumatoidalne zapalenie stawòw. U mnie tę chorobę wykryto całkiem przypadkowo. Okazało się ,że mam niedrożność nerkową tak zwana kamica nerkowa przewlekła.W roku 2015 wylądowałem na stole operacyjnym przeszedłem resekcję jelita krętniczo – kątniczą. Podjąłem sie leczeczia,lecz ten koszmar się nie kończył ... Wieczne wizyty w toalecie , brak apetytu ...fatalne samopoczucie. Garściami przyjmuję leki które tylko częściowo mi pomagają,natomiast mają wiele skutków ubocznych. Przez chorobę nie jestem w stanie podjąć pracy. Niestety Mój „CROHN” mnie nie szczędzi ... Jestem na zasiłku stałym ale ta kwota nie starcza Mi na życie ,tym bardziej na leczenie,nie mowiac już o reszcie.. Życie z Crohnem jest codzienna walką z bólem oraz wiecznym wyznaczaniem sobie trasy którą mogę się poruszać- tam gdzie jest Toaleta ... Wychodząc z domu zastanawiam się czy przejdę choć kawałek bez przykrych sytuacji.Kiedy lekarz w końcu wyciągnął do mnie pomocną dłoń ,ucieszyłem się, ponieważ mój organizm był już totalnie wykończony , a moja psychika coraz bardziej podupadała.Zostałem przyjęty na oddział z nadzieją na poprawę lecz kiedy zrobiono mi badania koszmar powrócił. Okazało się że mam żółtaczkę typu „B”. W skutek tej wiadomości życie przewróciło mi się do góry nogami ... Leki które na dzień dzisiejszy powinienem przyjmować przekraczają moje możliwości finansowe ( koszt około 1200 zł miesięcznie ). Całkowity koszt leczenia Crohna ,Wzw ,kamicy nerkowej ,depresji na chwilę obecną to ok 1500zł miesięcznie. Warunkiem rozpoczęcia 2 letniej kuracji lekiem biologicznym refundowananymi przez NFZ który umożliwi mi lepszy komfort życia oraz podjęcie jakiejkolwiek pracy ,jest przyjmowanie profilaktyczne wspomnianego wcześniej leku na WZW.Dlatego proszę wszystkich o udostępnianie linku oraz wsparcie finansowe na walkę z chorobą,abym mógł mieć nadzieję na choć w części normalne życie i nie pozostawianie więźniem własnego domu.


Proszę o Pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Urszula Tomasik - awatar

  Urszula Tomasik

  04.09.18
  04.09.18

  Dużo zdrowia Panie Pawle, powodzenia :)))))

 • Katarzyna Ochenkowska - awatar

  Katarzyna Ochenkowska

  11.05.18
  11.05.18

  Duzo zdrowka Pawle 😉

 • Paula Witek - awatar

  Paula Witek

  06.08.17
  06.08.17

  Duzo zdrowka!

1 331 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy - awatar

Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Agnieszka Poneta - awatar
Agnieszka Poneta
20
Marta Czarnecka - awatar
Marta Czarnecka
10
Jakis typ - awatar
Jakis typ
200
Fabian - awatar
Fabian
100
Damian Zarzycki - awatar
Damian Zarzycki
30
Peter Redson - awatar
Peter Redson
100
Urszula Tomasik - awatar
Urszula Tomasik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Ochenkowska - awatar
Katarzyna Ochenkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij