Zbiórka Walka Pawła z CROHN &WZW - miniaturka zdjęcia

Walka Pawła z CROHN &WZW

Zbiórka Walka Pawła z CROHN &WZW - zdjęcie główne

Walka Pawła z CROHN &WZW

1 331 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy - awatar

Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc finansową dla mojego brata. Główna akcje prowadzi grupa Semper Invicta pod skrzydłami Fundacji Sedeka. https://www.facebook.com/PawelCrohnWzw oficjalny fan page


Jak każdy miałem marzenia,moim była gastronomia..... Zawodowo zajmowałem się gotowaniem.Niestety moje plany na przyszłość legły w gruzach, kiedy postawiono mi diagnozę Leśniewskiego-Crohna oraz WZW typu „B”. Wtedy świat mi się zawalił ... Jedni zapewne zachodzą w głowę i zadają sobie pytanie co to jest? Z czym to się je? Na czym to polega? Jakie są objawy itp... Więc w skrócie opowiem na swoim przykładzie. Choroba Leśniewskiego- Crohna ma charakter przewlekły ,wieloletni. Jest chorobą nieuleczalną. Do najczęściej występujących objawów choroby Crohna należą:osłabienie, krwawienie , przewlekła biegunka, chudnięcie , gorączką ,wymioty oraz bóle brzucha,reumatoidalne zapalenie stawòw. U mnie tę chorobę wykryto całkiem przypadkowo. Okazało się ,że mam niedrożność nerkową tak zwana kamica nerkowa przewlekła.W roku 2015 wylądowałem na stole operacyjnym przeszedłem resekcję jelita krętniczo – kątniczą. Podjąłem sie leczeczia,lecz ten koszmar się nie kończył ... Wieczne wizyty w toalecie , brak apetytu ...fatalne samopoczucie. Garściami przyjmuję leki które tylko częściowo mi pomagają,natomiast mają wiele skutków ubocznych. Przez chorobę nie jestem w stanie podjąć pracy. Niestety Mój „CROHN” mnie nie szczędzi ... Jestem na zasiłku stałym ale ta kwota nie starcza Mi na życie ,tym bardziej na leczenie,nie mowiac już o reszcie.. Życie z Crohnem jest codzienna walką z bólem oraz wiecznym wyznaczaniem sobie trasy którą mogę się poruszać- tam gdzie jest Toaleta ... Wychodząc z domu zastanawiam się czy przejdę choć kawałek bez przykrych sytuacji.Kiedy lekarz w końcu wyciągnął do mnie pomocną dłoń ,ucieszyłem się, ponieważ mój organizm był już totalnie wykończony , a moja psychika coraz bardziej podupadała.Zostałem przyjęty na oddział z nadzieją na poprawę lecz kiedy zrobiono mi badania koszmar powrócił. Okazało się że mam żółtaczkę typu „B”. W skutek tej wiadomości życie przewróciło mi się do góry nogami ... Leki które na dzień dzisiejszy powinienem przyjmować przekraczają moje możliwości finansowe ( koszt około 1200 zł miesięcznie ). Całkowity koszt leczenia Crohna ,Wzw ,kamicy nerkowej ,depresji na chwilę obecną to ok 1500zł miesięcznie. Warunkiem rozpoczęcia 2 letniej kuracji lekiem biologicznym refundowananymi przez NFZ który umożliwi mi lepszy komfort życia oraz podjęcie jakiejkolwiek pracy ,jest przyjmowanie profilaktyczne wspomnianego wcześniej leku na WZW.Dlatego proszę wszystkich o udostępnianie linku oraz wsparcie finansowe na walkę z chorobą,abym mógł mieć nadzieję na choć w części normalne życie i nie pozostawianie więźniem własnego domu.


Proszę o Pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Urszula Tomasik - awatar

  Urszula Tomasik

  04.09.18
  04.09.18

  Dużo zdrowia Panie Pawle, powodzenia :)))))

 • Katarzyna Ochenkowska - awatar

  Katarzyna Ochenkowska

  11.05.18
  11.05.18

  Duzo zdrowka Pawle 😉

 • Paula Witek - awatar

  Paula Witek

  06.08.17
  06.08.17

  Duzo zdrowka!

1 331 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy - awatar

Majutka Kubsonek Ruda Kruszewscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Agnieszka Poneta - awatar
Agnieszka Poneta
20
Marta Czarnecka - awatar
Marta Czarnecka
10
Jakis typ - awatar
Jakis typ
200
Fabian - awatar
Fabian
100
Damian Zarzycki - awatar
Damian Zarzycki
30
Peter Redson - awatar
Peter Redson
100
Urszula Tomasik - awatar
Urszula Tomasik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Ochenkowska - awatar
Katarzyna Ochenkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij