Zbiórka Pomoc Młodej Parze Kredyt - zdjęcie główne

Pomoc Młodej Parze Kredyt

1 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Żuczek - awatar

Paweł Żuczek

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł, mam 23 lata jestem osobą pracującą. Niestety nie mam wsparcia ze strony rodziny. Ojciec olał mnie jak jeszcze byłem dzieckiem. Z mamą mamy napięta atmosfera i jej nie ma też jak pomóc. Mam kochająca Żonę i obecnie dzidzię w drodze (Córcia). Posiadamy wspólnie kredyty w wysokości 60 000zł. Przez co nasza sytuacja jest ciężka i nie radzę sobie z tym. Pracuję tylko ja ze względu że moja Żona jest dość chorobliwa a tym bardziej teraz nie powinna. (Tężyczka, hipoglikemia i inne schorzenia) Proszę o pomoc w zbiórce. Mam nadzieję w przyszłości stanąć na nogi, zmienić pracę i dać im dom. Często zdarzają nam się kłutnie właśnie na tle finansowym. I nie chciał bym być ojcem którego nigdy nie ma w domu. Chce wesprzeć żonę po porodzie nie martwiąc się czy uda nam się wytrwać do następnego miesiąca. Mimo tej sytuacji staram się myśleć pozytywnie. Pomoc była by Ogromnym wytchnieniem dla mnie i mojej Żony. Zszedł by że mnie chociaż trochę ciężar że nie potrafię utrzymać własnej rodziny jako facet i przyszła głowa domu. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mógł by pomóc. Jestem młody i jeszcze napewno wiele przedmną. Za każdą możliwą pomoc dziękuję Całym Sercem. I mam nadzieję że zostanie ona wynagrodzona lub sprawi najzwyklejszy uśmiech za pomoc. Dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paweł Żuczek - awatar

    Paweł Żuczek

    19.10.2019
    19.10.2019

    Bardzo Proszę o Pomoc!!! Brak zrozumienia z każdej strony.. jest naprawdę ciężko. Proszę o wsparcie. Dziękuję całym sercem

1 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Żuczek - awatar

Paweł Żuczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij