Zbiórka Pomoc Młodej Parze Kredyt - miniaturka zdjęcia

Pomoc Młodej Parze Kredyt

Zbiórka Pomoc Młodej Parze Kredyt - zdjęcie główne

Pomoc Młodej Parze Kredyt

1 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Paweł Żuczek - awatar

Paweł Żuczek

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł, mam 23 lata jestem osobą pracującą. Niestety nie mam wsparcia ze strony rodziny. Ojciec olał mnie jak jeszcze byłem dzieckiem. Z mamą mamy napięta atmosfera i jej nie ma też jak pomóc. Mam kochająca Żonę i obecnie dzidzię w drodze (Córcia). Posiadamy wspólnie kredyty w wysokości 60 000zł. Przez co nasza sytuacja jest ciężka i nie radzę sobie z tym. Pracuję tylko ja ze względu że moja Żona jest dość chorobliwa a tym bardziej teraz nie powinna. (Tężyczka, hipoglikemia i inne schorzenia) Proszę o pomoc w zbiórce. Mam nadzieję w przyszłości stanąć na nogi, zmienić pracę i dać im dom. Często zdarzają nam się kłutnie właśnie na tle finansowym. I nie chciał bym być ojcem którego nigdy nie ma w domu. Chce wesprzeć żonę po porodzie nie martwiąc się czy uda nam się wytrwać do następnego miesiąca. Mimo tej sytuacji staram się myśleć pozytywnie. Pomoc była by Ogromnym wytchnieniem dla mnie i mojej Żony. Zszedł by że mnie chociaż trochę ciężar że nie potrafię utrzymać własnej rodziny jako facet i przyszła głowa domu. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mógł by pomóc. Jestem młody i jeszcze napewno wiele przedmną. Za każdą możliwą pomoc dziękuję Całym Sercem. I mam nadzieję że zostanie ona wynagrodzona lub sprawi najzwyklejszy uśmiech za pomoc. Dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paweł Żuczek - awatar

    Paweł Żuczek

    19.10.19
    19.10.19

    Bardzo Proszę o Pomoc!!! Brak zrozumienia z każdej strony.. jest naprawdę ciężko. Proszę o wsparcie. Dziękuję całym sercem

1 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Paweł Żuczek - awatar

Paweł Żuczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij