Zbiórka Niepołomice pomagają uchodźcom - zdjęcie główne

Niepołomice pomagają uchodźcom

1 945 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

We współpracy ze stowarzyszeniem VOX HUMANA organizujemy zbiórkę na rzecz Afgańczyków przebywających w ośrodkach dla uchodźców w Białymstoku i Lininie. W sumie w obu ośrodkach przebywa 140 osób.

 Co jest potrzebne?   

- 4 wózki spacerówki,

- jedzenie dla dzieci (mleko Bebiko 1 i 2, Nan 1 i 2),

- środki czystości (zwłaszcza proszek do prania), artykuły higieniczne, pieluchy i kremy dla dzieci,

- ciepłe ubrania - kurtki, bluzy i długie sukienki, takie, które można nosić na spodnie jako tuniki,

- talerze, sztućce, miski, patelnie, noże, dzbanki, woki, czajniki elektryczne i gazowe,

- herbata, kawa (raczej sypana niż rozpuszczalna), cukier, słodycze dla dzieci.

Za zebrane pieniądze chcemy zakupić potrzebne rzeczy oraz opłacić koszt transportu zebranych przedmiotów do ośrodków dla uchodźców.

Zbiórkę rzeczową będziemy prowadzili w środę i w czwartek (22-23.09) w godz. 17:00-19:00 w pobliżu postoju taksówek w Niepołomicach. Jeżeli ktoś chciałby przekazać rzeczy w innym terminie, prosimy o informację na: [email protected] lub telefonicznie: 730-778-394.

Zbiórka jest objęta patronatem Miasta i Gminy Niepołomice.

1 945 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Paweł Wójcik - awatar
Paweł Wójcik
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anka - awatar
Anka
200
BeiMa - awatar
BeiMa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Rada Pedagogiczna SZSP w Kudowie Zdroju - awatar
Rada Pedagogiczna SZSP w Kudowie Zdroju
240
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij