Zbiórka Operacja Betty - zdjęcie główne

Operacja Betty

602 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Angelika Świeża - awatar

Angelika Świeża

Organizator zbiórki

Mam na imię Betty, kiedy rodzice mnie adoptowali byłam małą i kruchą kotką, ale szybko stałam się radosna i pełna wigoru, aż do dnia dzisiejszego kiedy to wypadłam przez okno z czwartego piętra, rodzice szybko zabrali mnie do weterynarza, niestety jestem drobna i źle się to dla mnie skończyło, pan weterynarz powiedział rodzicom, że zwichnęłam prawy staw biodrowy do góry i naderwałam więzadło krzyżowe w prawym stawie kolanowym i muszę przejść 2 operacje o łącznej kwocie 1000 zł i to w ciągu 4 dni(łączny koszt leczenia ok. 2000 zł) żeby mogła normalnie funkcjonować, najważniejszą z nich ma być dekapitacja główki k.udowej prawej, po tym zabiegu będę miała krótszą prawą nóżkę, ale będę mogła dojść do siebie i normalnie funkcjonować, teraz nie mogę nawet chodzić, jestem przerażona. Moi rodzice są bardzo młodzi i nie mają wystarczająco pieniędzy żeby mi pomóc i zapewnić operacje, ale bardzo mnie kochają i zależy im na mnie, są ciagle przy mnie, więc proszę o pomoc w pokryciu kosztów mojej operacji, chcę znów być sobą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.04.19
    03.04.19

    Mam nadzieje, że kotek wróci do zdrowia 🐱❤️

602 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Angelika Świeża - awatar

Angelika Świeża

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patataj Świdnica - awatar
Patataj Świdnica
20
Estera - awatar
Estera
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kamila Suszek - awatar
Kamila Suszek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij