Zbiórka Operacja Betty - zdjęcie główne

Operacja Betty

602 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Angelika Świeża - awatar

Angelika Świeża

Organizator zbiórki

Mam na imię Betty, kiedy rodzice mnie adoptowali byłam małą i kruchą kotką, ale szybko stałam się radosna i pełna wigoru, aż do dnia dzisiejszego kiedy to wypadłam przez okno z czwartego piętra, rodzice szybko zabrali mnie do weterynarza, niestety jestem drobna i źle się to dla mnie skończyło, pan weterynarz powiedział rodzicom, że zwichnęłam prawy staw biodrowy do góry i naderwałam więzadło krzyżowe w prawym stawie kolanowym i muszę przejść 2 operacje o łącznej kwocie 1000 zł i to w ciągu 4 dni(łączny koszt leczenia ok. 2000 zł) żeby mogła normalnie funkcjonować, najważniejszą z nich ma być dekapitacja główki k.udowej prawej, po tym zabiegu będę miała krótszą prawą nóżkę, ale będę mogła dojść do siebie i normalnie funkcjonować, teraz nie mogę nawet chodzić, jestem przerażona. Moi rodzice są bardzo młodzi i nie mają wystarczająco pieniędzy żeby mi pomóc i zapewnić operacje, ale bardzo mnie kochają i zależy im na mnie, są ciagle przy mnie, więc proszę o pomoc w pokryciu kosztów mojej operacji, chcę znów być sobą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.04.19
    03.04.19

    Mam nadzieje, że kotek wróci do zdrowia 🐱❤️

602 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Angelika Świeża - awatar

Angelika Świeża

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patataj Świdnica - awatar
Patataj Świdnica
20
Estera - awatar
Estera
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kamila Suszek - awatar
Kamila Suszek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij