Zbiórka Psie dziecię - walczymy o łapy! - miniaturka zdjęcia

Psie dziecię - walczymy o łapy!

Anna Augustyńska - awatar

Anna Augustyńska

Organizator zbiórki

Hej wszystkim!

Nazywam się Duszek i mam jakieś 4-5 miesięcy. Moje życie od początku nie było łatwe. Urodziłem się w pseudohodowli, gdzie mnie uznano za "odrzut hodowlany", a później trafiłem do schroniska. Podobno nikt mnie nie chciał bo mam coś z łapami. Na szczęście tam trafiłem na fajne ciotki, które nauczyły mnie, że człowiek jest fajny i że można mu zaufać. Zaczęły mnie ogłaszać w internecie i znalazły się inne ciotki, które się mną zaopiekowały.

Moje łapy są inne niż wszystkich psów, które do tej pory poznałem. Ciocie mówią, że to "niedźwiedzia łapa", czyli krzywica. Powodów tego może być dużo. Ciotki mi powiedziały, że mogę tak mieć bo byłem słabo żywiony, że urodziłem się w pseudohodowli, a tam nie miałem tyle ruchu ile powinienem mieć, a może nawet za wcześnie mnie zabrano od mamy. 

Obie moje łapy muszą być leczone. Jedna ciocia to nawet podejrzewa, że moja prawa łapa to była dodatkowo złamana i się źle zrosła bo mi się tak śmiajta jak chodzę. Żeby tego było mało to mnie jeszcze strasznie biegunki od jakiegoś czasu męczą i mam grzybicę! Zrobili mi w schronisku badania i okazało się, że mam robaki lamblie i teraz muszę przyjmować leki. 

Dziś po długiej podróży trafiłem do lecznicy całodobowej i tam będą mnie badać i sprawdzać co z tymi moimi łapami. Ciocie mówią, że będą walczyć z całych sił, żebym mógł normalnie chodzić. Muszą mi wykonać dużo badań, a żebym nie zaraził nikogo tymi robalami, ani tą grzybicą to jestem w tej lecznicy zostawiony na kilka dni.  

Badania które muszą mi zrobić, później całe leczenie obu łap, żebym mógł sprawnie chodzić będą dużo kosztowały. Dodatkowo teraz jak jestem w tej lecznicy to muszą ciotki też dużo za to zapłacić (słyszałem jak mówiły, że doba kosztuje 100zł, a na pewno tu posiedzę kilka dobrych dni).

Bardzo proszę Was o pomoc! Bardzo chciałbym być zdrowym psem, takim który będzie biegał i szalał z innymi psami. Bardzo chciałbym kopać dziury w ziemi i pływać. Jak patrzę na inne psy to strasznie im zazdroszczę tego wszystkiego. Tego, że są zdrowi i mogą robić co chcą. To nie jest moja wina, że takie mam łapy i że taki się urodziłem. Wierzę, że lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, ale ciocie będą musiały mieć pieniądze na to, żebym mógł mieć najlepsze leczenie! Pewnie to potrwa trochę czasu, ale ja zrobię wszystko co w moich siłach, żeby im pomóc w leczeniu. 

Ciotki nawet założyły wydarzenie na Facebooku, żeby można było śledzić jak to moje leczenie przebiega: https://www.facebook.com/events/482890948784338/


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.18
  01.12.18

  Rośnij zdrowo

 • Jerzy Krawczyk - awatar

  Jerzy Krawczyk

  24.11.18
  24.11.18

  Wpłaciłem na leczenie maluszka. Biedactwo kochane.

 • Danka i Zibi - awatar

  Danka i Zibi

  20.11.18
  20.11.18

  Zdówka skarbie❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.18
  20.11.18

  ❤️

 • Anna Kowalska - awatar

  Anna Kowalska

  19.11.18
  19.11.18

  Wszystkiego dobrego, pieseczku :)

Anna Augustyńska - awatar

Anna Augustyńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 74

Alina Wrzesińska - awatar
30
Alina Wrzesińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Edyta Popławska - awatar
10
Edyta Popławska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
20
Kasia
Magdalena Kuchna - awatar
30
Magdalena Kuchna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
#rezerwowepsy - awatar
20
#rezerwowepsy
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Artur z OTOZ Animals Schron Iława :) - awatar
50
Artur z OTOZ Animals Schron Iława :)

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.