Zbiórka

Kim jesteśmy i dlaczego Pelcia?

Fundacja Chow Chow to kilka osób które kochają to co robią,

Jesteśmy po to, aby pomagać psom - jest to nasza pasja, a zarazem codzienność. Mamy na to czas, umiemy to robić i sprawia nam to przyjemność, a także wielką satysfakcje. Jesteśmy dumni z każdego pieska, którego uratowaliśmy jak i również, któremu ulżyliśmy w ostatnich dniach jego życia.

Pomagamy głównie psom rasy Chow-Chow, gdyż znamy tą rasę najlepiej, ale ponieważ jest nas tylko garstka, bardzo potrzebujemy waszej pomocy.

Photo

Pelcia ciągle potrzebuje leczenia - a faktury jeszcze nie opłacone

Prelaśka jest pod naszą opieką od 2 lat.

Trafiła do nas chudziutka, wyliniała. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że ma bardzo wyniszczoną wątrobę, i postępujące ropomacicze którego nie można operować ze względu na słabe wyniki wątrobowe.

Stale podawane leki wyciągnęły wątrobę Peli na tyle, że udało się przeprowadzić operację i ropomacicze już jest przeszłością, niestety zostały po nim niezapłacone faktury.

Photo

To nie koniec problemów

Wątroba Peli jest nadal pod stałą kontrolą, codziennie wspomagana lekami. Dodatkowo Pela ma jeszcze kłopoty skórne - każdorazowe poleżenie Peli na trawie czy spacer w wilgotny dzień, kończy się "hot-spotem", czyli raną z której wypada jej sierść i wydziela się krwisty płyn.

Jeśli nie zareaguje się na czas, może ona się przerodzić w wielki strup. Takie "hot-spoty" tworzą się minimum raz w miesiącu, a leki wysuszające też kosztują niemało. 

Pelci cały czas, ze względu na problemy wątrobowe, potrzebuje też specjalistycznej karmy - koszt jednego worka takiego pokarmu to 180 zł.

Photo

Pomóżcie nam ratować Pelę!

Stworzyliśmy tę zbiórkę, aby móc jak najlepiej pomóc Peli wrócić do zdrowia. Żadne pieniądze się u nas nie zmarnują, nasze psy potrzebują ciągłej pomocy weterynaryjnej.

Nie wiemy jeszcze jak długo Pela będzie na specjalistycznej diecie, ale regularnie ją badamy i mamy nadzieję, że już niedługo, z Waszą pomocą, wyzdrowieje. 

Wspomóżcie nas w tej nierównej walce z chorobami Pelci! Każda, nawet najmniejsza suma, będzie dla niej na wagę złota. 

Za każdą pomoc będziemy ogromnie wdzięczni

PhotoPhoto

Komentarze

 • Ania

  24.06.16
  24.06.16

  Wracaj do zdrowia Pelcia ;)

Wpłaty - 4

 • Avatar Joanna Majchrzak
  25
  Joanna Majchrzak
 • Avatar Ania
  5
  Ania
 • Avatar Elżbieta
  20
  Elżbieta
 • Avatar Patrycja
  50
  Patrycja

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę