Psy północy nie są dla wszystkich. Tak naprawdę są dla wariatów którzy kochają błysk w ich oczach po udanej psocie, którzy cierpliwie mierzą się z uporem, sprytem i inteligencją, którzy zrozumieją, że północniak kocha swoją rodzinę do ostatniego oddechu, ale w duszy zostało mu trochę z wilka i tę część jego natury też trzeba uszanować. Niestety nawet wilka można złamać.

Roczna Pepper jeszcze nie wie, że też może taka być, dumna, uparta, radosna, pędząca z wiatrem, psocąca i kochana najbardziej na świecie. Na razie jej świat to kawałek ziemi na małym podwórku, łańcuch i trochę resztek w misce, nie, budy też nie ma. Pepper jest zrezygnowana a jej ogon na razie jest trochę zepsuty i nie radzi sobie z merdaniem. Ci którzy nas znają wiedzą, że najgorzej na świecie wychodzi nam odmawianie a najlepiej walka z wiatrakami, świata się nie zmieni, ale można zmienić ten kawałek dla Pepper.

Decyzja już zapadła. Sunia jurto trafia pod opiekę FAM. Jest transport, jest miejsce. Jak zwykle problemem są pieniądze. Musimy zabezpieczyć pieniądze na hotel, badania krwi, szczepienia,  usg, zabieg sterylizacji, karmę, zabezpieczenie od kleszczy. Stan zdrowia będziemy mogły w pełni ocenic kiedy zmyjemy z niej tonę brudu, rozczeszemy kołtuny i dostaniemy pierwsze wyniki badań. Później przygotujemy Małą do adopcji. Jeszcze będzie z niej pies północy z prawdziwego zdarzenia. Mamy najszczerszą nadzieję, że i tym razem możemy na Was liczyć, że uprzecie się razem z nami na kolejne dobre zakończenie historii, która zaczęła się smutno bo nie wszyscy potrafią kochać psa.


Aktualności

 • Adopcje Malamutów - awatar

  Adopcje Malamutów

  02.02.18
  02.02.18

  Jedą. Nie poznajecie? Skulona sunia, na łańcuchu, bez budy, bez opieki... Zapominamy. Zaczynamy od nowa. Daj północniakowi trochę serca, to zabierze resztę, ale paszcza w końcu zacznie się uśmiechać. Proszę Państwa Pepper w transporcie :)

  Zdjęcie aktualności 11 545

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.18
  13.02.18

  Powodzenia👍

 • Anna - awatar

  Anna

  01.02.18
  01.02.18

  💗

Wpłaty - 35

Marzena - awatar
100
Marzena
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aga Pieper - awatar
50
Aga Pieper
Przemo - awatar
50
Przemo
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra - awatar
30
Aleksandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Izabela Bronka - awatar
20
Izabela Bronka
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra - awatar
25
Aleksandra

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij