Zbiórka Na rehabilitację dla Kosmosa - zdjęcie główne

Na rehabilitację dla Kosmosa

1 042 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Studniarek - awatar

Łukasz Studniarek

Organizator zbiórki

Najlepsza zawodniczka Akademii Piłkarskiej Dziewcząt EKOSPORT potrzebuje Waszego wsparcia! Zawodniczka występująca w 3 ligowym zespole, była reprezentantka Kadry U-16 Dziewcząt Woj. Podlaskiego, a przede wszystkim wspaniała koleżanka i WIELKI TALENT !

Edyta Komosa! 

9 września 2017r. podczas meczu APDZ EKOSPORT z KS Włókniarz Białystok doszło to feralnego upadku Edyty w skutek czego zerwała więzadła w kolanie. Początkowo lekarze próbowali "naprawić" kolano zabiegami i przerwą w wysiłku fizycznym, jednak po zrobieniu rezonansu magnetycznego było wszystko jasne, że się nie da! Operacja kolana odbędzie się 27 marca 2018r. Po operacji dajemy Edycie chwilę przerwy a potem wspólnie działamy, aby mogła jak najszybciej wrócić na boisko! 

Zebrane środki przeznaczymy na prywatną rehabilitację. 

Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy! W imieniu Edyty i Naszym! Apdz EKOSPORT!  

Oczywiście Edyta wie o całej akcji i czeka na Wasze wsparcie! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łukasz Studniarek - awatar

  Łukasz Studniarek

  12.04.18
  12.04.18

  Edzia już po operacji! Ciężka praca właśnie się rozpoczęła! Pierwsza część zebranych pieniążków została przekazana a Edyta od razu rozpoczęła rehabilitację.

  Zdjęcie aktualizacji 14 022

1 042 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Studniarek - awatar

Łukasz Studniarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Arek Studniarek - awatar
Arek Studniarek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiktoria i Gabrysia Kędzia - awatar
Wiktoria i Gabrysia Kędzia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij