Zbiórka Rehabilitacja i leczenie Mai - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i leczenie Mai

Zbiórka Rehabilitacja i leczenie Mai - zdjęcie główne

Rehabilitacja i leczenie Mai

853 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Krzykowska - awatar

Justyna Krzykowska

Organizator zbiórki

Cześć

Jestem Justyna pomagam Mai wrócić do zdrowia! 

Zwracam się do Was o pomoc w uzbieraniu środków, które pomoga Mai w powrocie do zdrowia i normalnego życia a przede wszystkim do dalszego realizowania się na tle zawodowym jak i życiowym.

Kim jest Maja ? 

Maja to 22letnia kobieta, zakochana w tańcu i akrobatyce sportowej. Już jako 18 latka straciła najważniejsza osobę w życiu mamę oraz ojca. 

Co interesuje Maje ? 

Maja to zapalona tancerka i akrobatka, jako 7 latka zaczęła trenować akrobatykę sportowa którą musiała ze względu na operacje nadgarstka zakończyć po 14 latach ale tu nie kończą się jej zainteresowania w tym samym czasie została cheerleaderka i tam również trenowała przez 16 lat.  Zapytacie się co potem ?  Nadal tańczyła i realizowała się w tym co kocha ale już na własny sukces. 

W 2015 roku była na castingu ‚youcanddance’ , również w roku 2015r stanęła na podium i zdobyła 1 miejscu w Międzynarodowym Turnieju Cheermania w kategorii ACRO-DANCE. To uważa za swoje największe sukcesy iż spełniła je rok po śmierci mamy.

Co dalej ? 

W  2018r dostała propozycje zostania tancerka u jednej z Wokalistek discopolo od razu podjęła decyzje ze chce to robić! To było jej wielkie marzenie tańczyć przed wieloma widzami. Tańczyła między innymi na festiwalach jak disco Attack Katowice, Tyski Festiwal Disco Polo & Dance jak i na Pozegnaniu lata w Iłowie oraz wielu dożynkach i festynach.  

Wraz z pokazami na scenie realizowała się w pracy jako trener w parku trampolin tam również trenowała młode dziewczyny na zajęciach acrojumpdance. 

Dlaczego dzisiaj proszę Was o pomoc ? 

W dniu 26 stycznia Maja przeszła kontuzje skręcenie i naderwanie stawu skokowego w pracy dla Państwa może być to błahostka i owszem Maja tez myślała ze wyleczy to w ciągu miesiąc i wróci do tego co kocha tzn.: treningi taneczne, praca z dziećmi i nauka innych oraz pokazy taneczne na scenach. 

Niestety tutaj pojawiają się schody po skręceniu stawu skokowego okazuje się ze ma powikłania tzn.: uraz nerwu strzałkowego w kończynie dolnej, oraz chondromalacje rzepki. 

Maja nie chcąc się poddać po 2 miesięcznym bólu dzięki akupunkturze miała 2 dni spokoju, bez bóli migrenowych jak i bólu w kończynie dolnej. 

Maja mimo tego, ze ma problemy ze zdrowiem bo również po śmierci mamy zdiagnozowano u niej padaczkę na tle nerwowym, w roku 2018 zdiagnozowano bóle migrenowe, od wielu lat ma torbiele na tarczycy jak i niedoczynność pokazuje ciągle mi jak i innym, ze choroba nie może Nas zabić od życia i marzeń dlatego proszę Was o pomoc by Maja wróciła do normalnego chodzenia i życia. 

Po prostu zróbmy jej wspólna niespodziankę i niech nadal pokazuje Nam ze mimo wielu przeszkód My ludzie jesteśmy wstanie jej pomoc! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Justyna Krzykowska - awatar

  Justyna Krzykowska

  02.04.19
  02.04.19

  Maja po 2 miesiącach zdecydowała się na akupunture która na 2 dni uwolniła ją od bólu w kończynie dolnej. Wesprzyj zbiórkę i dajmy jej szanse na życie bez bólu! W opisie więcej o historii Mai.

  Zdjęcie aktualności 29 074

Komentarze


 • Hieronim Włodarczyk - awatar

  Hieronim Włodarczyk

  24.04.19
  24.04.19

  Powodzenia

853 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Krzykowska - awatar

Justyna Krzykowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Rafał Orendorz - awatar
Rafał Orendorz
465
Przemysław Rydzowski - awatar
Przemysław Rydzowski
300
Piotr Skoczylas - awatar
Piotr Skoczylas
2
Hieronim Włodarczyk - awatar
Hieronim Włodarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Autobusy i tramwaje - awatar
Autobusy i tramwaje
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij