Joanna Witkowska - awatar

Joanna Witkowska

Organizator zbiórki

Jestem mamą dwóch chłopaków z całościowym zaburzeniem rozwoju i malutkiej dziewczynki . Przez ciągłe terapie które są prywatne leki i lekarzy specjalistów nie ma możliwości już wyjazdu na wakacje . Chłopcy marzą o tym by choć na tydzień wyjechać do Ustki zwiedzać bunkry .

Wiktor ma 15 lat jest chłopcem zamkniętym w sobie większość czasu spędza w domu jeszcze od września nie bedzie miał możliwość chodzić do szkoły tylko na indywidualne nauczyciele muszą przychodzić do domu . Cierpi na autyzm upośledzenie umysłowe padaczkę nie czyta nie pisze potrzebuje pomocy przy wiekszości czynnościach ,choruje na astmę alergię arytmie podwyższony cholesterol skolioze płaskostopie i coś tam jeszcze się znajdzie . Uwielbia jak to możliwe zwiedzać zamki i miejsca historyczne .

Tymoteusz lat 7 mały pędzi wiatr wszędzie go  pełno kończy obecnie2 klasę . Cierpi na zespół aspergiera adhd padaczkę astmę alergie atopowe zapalenie skóry endofilowe zapalenie przełyku refluks żełądkowo przełykowy nietolerancja laktozy i glukozy ma mały wzrost i wagę i też pewnie jeszcze to nie wszystko .

Ania ma 8 msc i juz walczy z alergią wziewną i pokarmową atopowym zapaleniem skóry i słabym przyrostem wagi ciała .

Aktualności

 • Joanna Witkowska - awatar

  Joanna Witkowska

  22.06.18
  22.06.18

  Kochani rozpoczęły się wakacje ciężki czas dla nas ale czeka nas spędzić ten czas w domu choć jedno dniowe jakieś wyjazdy to zawsze jakieś 300-500 zł ale w tym roku to nie możliwe. Tak wyszło. A chłopak się starał

  Zdjęcie aktualności 16 637

Joanna Witkowska - awatar

Joanna Witkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.