Zbiórka Dla Blanki-Powrót do sprawności. - miniaturka zdjęcia

Dla Blanki-Powrót do sprawności. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Blanki-Powrót do sprawności. - zdjęcie główne

Dla Blanki-Powrót do sprawności.

137 724 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 179 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sonia Wilkowska - awatar

Sonia Wilkowska

Organizator zbiórki

Cześć! Jestem Blanka i mam 10 lat, na codzień jestem pełna życia, uśmiechnięta dziewczynka, wzorowoa uczennica, w tym roku nawet otrzymałam stypendium i nagrodę! 23.06.2021r szłam do szkoły jak każdego dnia, tym razem do szkoły nie dotarłam.. Na przejściu dla pieszych potrącił mnie samochód, nie był to zwykły samochód tylko 12 tonowa ciężarówka, szybko zjawiło się pogotowie a później nawet helikopter! W szpitalu na płycie czekał już na mnie sztab lekarzy, którzy od razu zabrali mnie na salę operacyjna, przez 6 godzin walczyli o moje życie, udało się! Niestety mam poważny uraz główki, niedowład lewej strony i uszkodzony nerw w oku. Jeszcze jestem w śpiączce ale lada dzień lekarze będą mnie wybudzać! Codziennie jest u mnie mamusia i trzyma mnie za rękę.. Lekarze mówią że będzie mi potrzebna długa rehabilitacja, która będzie bardzo kosztowna.. Za kilka miesięcy czeka mnie kolejna operacja, niestety uraz był tak poważny że mam ubytek kości czołowej, lekarze zrobią co w ich mocy abym mogła wrócić do zdrowia ale do tego potrzebna jest również wasza pomoc.  Proszę pomóżcie mi wrócić do sprawności, abym mogła wrócić do domu,  pójść znowu do szkoły, bawić się z koleżankami  i cieszyć się dzieciństwem, aby moja mamusia mogła cieszyć się mną i tym że jestem! https://www.facebook.com/553784608164712/posts/1659478340928661/                                                                               Udało mi się! Chociaż nie było łatwo,  już jestem w domu, ale cały czas wymagam rehabilitacji. Otrzymałam orzeczenie o niepelnosprawnosci , moja mamusia musiala zrezygnowac z pracy aby móc się mną opiekować. Uczę się indywidualnie w domu, przychodzą do mnie Panie rehabilitantki kilka razy w tygodniu , Pani neurolpgopeda , Pani psycholog i Pani fizjoterapeutka. Czeka mnie jeszcze jedna operacja , rekonstrukcji głowy i oczodołu, operacja miała się odbyć w lutym, niestety w mojej główce zrobił się ropień i znów trafiłam na stół operacyjny przez to operacja rekonstrukcji odwlekła się w czasie. Mama jeździ ze mną na turnusy rehabilitacyjne, abym mogła wrócić do pełnej sprawności, i być całkowicie samodzielna. Jeszcze długa droga przede mną. Dziękuję że ze mną jesteście, to dzięki wam mam szansę wrócić do normalności z przed wypadku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sonia Wilkowska - awatar

  Sonia Wilkowska

  15.12.2022
  15.12.2022

  Po operacji rekonstrukcji.

  Zdjęcie aktualizacji 108 000

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.06.2022
  07.06.2022

  Blanka, trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia. Jesteś bardzo dzielną dziewczynką! Wszystko będzie dobrze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2022
  05.05.2022

  MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.2022
  30.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Małgorzata Buszko - awatar

  Małgorzata Buszko

  23.09.2021
  23.09.2021

  Walcz Królewno ❤

137 724 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 179 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sonia Wilkowska - awatar

Sonia Wilkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 179

Michał - awatar
Michał
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy - awatar
Jerzy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kamil - awatar
Kamil
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jacek - awatar
Jacek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij