Zbiórka Walka o życie-pokonać anoreksję - miniaturka zdjęcia

Walka o życie-pokonać anoreksję Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka o życie-pokonać anoreksję - zdjęcie główne

Walka o życie-pokonać anoreksję

5 202 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Gatner - awatar

Magdalena Gatner

Organizator zbiórki

Mam na imię Izabella i za trzy miesiące kończę 18 lat. Od prawie dwóch lat zmagam się z zaburzeniami odżywiania i od tego czasu moje życie kręci się wokół jedzenia, a z każdym dniem mój stan się pogarsza. 

Wszystko zaczęło się niewinnie, bo od ograniczenia słodyczy i chęci zmiany mojej sylwetki. Zaczęłam bardzo intensywnie ćwiczyć, bardzo często ilość spalonych kalorii była o wiele większa niż to co zjadłam w ciągu dnia . Bardzo szybko  zaczęłam wykluczać kolejne produkty spożywcze, czytać wszystkie składy i liczyć kalorie, zatracając się w tym tak mocno, że jedyne o czym myślę jest jedzenie, które zajmuje 90% moich myśli.  Do pewnego momentu sądziłam, że mam kontrolę nad tym wszystkim, jednak okazało się, że to choroba przejęła kompletną kontrolę nade mną, a ja nie jestem w stanie z nią walczyć.

Przez chorobę odizolowałam się od wszystkich, ominęło mnie mnóstwo rzeczy w szkole a w tym roku zdaje maturę. Sprawiłam wiele bólu i cierpienia swoim bliskim poprzez kłótnie i obojętność na mój stan. W momencie stanu zagrożenia życia trafiłam do szpitala uświadomiłam sobie, że to co robię prowadzi mnie do powolnej śmierci, mimo to choroba wciąż ze mną wygrywała i dalej brnęłam w to wszystko. Nie widząc dla siebie kompletnie żadnej przyszłości, sensu życia … 

Pobyt w ośrodku w Malawie sprawił, że pojawiła się mała nadzieja, że może jednak jeszcze jest dla mnie szansa, że mogę zacząć żyć a nie wegetować….

Wiem, że nie odzyskam tego straconego czasu, ale mogę walczyć o lepszą przyszłość… Wierzę, że jest to pierwszy krok abym na nowa zbudowała swoje życie, a przede wszystkim odzyskała prawdziwą siebie. Jestem świadoma, że przede mną jeszcze dużo ciężkiej pracy, dlatego mam nadzieje, że dzięki tej zbiórce i Waszej pomocy będę mogła opłacić swoje leczenie i dalej walczyć z chorobą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2022
  05.05.2022

  Iza WALCZ! o siebie. DASZ RADĘ!!! Jestem z Tobą :)

5 202 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Gatner - awatar

Magdalena Gatner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jola - awatar
Jola
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij