Zbiórka Pomoc dla chorej dziewczynki. - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla chorej dziewczynki. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla chorej dziewczynki. - zdjęcie główne

Pomoc dla chorej dziewczynki.

750 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Dziekoński - awatar

Szymon Dziekoński

Organizator zbiórki


Pomóż i Podaj dalej ! 😘

Zbiórka na sprzęt rehabilitacyjny. Julia to córka mojej siostry. Chcę zrobić jej niespodziankę dlatego zbieram pieniądze. 

Julia urodziła się 10.02. 2012 r., w 30 tyg. ciąży, z 2 pkt w skali APGAR , z masą ciała 1500g w ciężkiej zamartwicy. Po 3 miesiącach niepokoju i walki o życie mogła pierwszy raz pojechać do domu. To jednak nie ostatni jej pobyt w szpitalu. Przeszła wiele badań i w ostateczności stwierdzono u niej Mózgowe Porażenie Dziecięce pod postacią niedowładu czterokończynowego. Jula rosła, radosna i uśmiechnięta, ale nadal była na etapie noworodka. Nie siadała, nie gaworzyła, nie skupiała wzroku. Jako półroczne dziecko rozpoczęła intensywną i niestety bardzo kosztowną rehabilitację, która trwa do dziś.

Walka o Julię stała się najważniejszym celem w życiu , dlatego zaczęliśmy zbierać pieniążki na dalsze leczenie i niezbędny sprzęt rehabilitacyjny . Udało się wyjechać na kilka turnusów rehabilitacyjnych , po których widać ogromne postępy. Staram się wykorzystać każdą nadarzającą się sytuację, umożliwiającą dalsze mojej siostrzenicy. Działanie na szeroką skalę umożliwiła nam Fundacja "Słoneczko". Aukcje charytatywne, ulotki z prośbą o darowanie 1% podatku , pukanie do drzwi inwestorów i pokorne prośby o pomoc oraz propagowanie wizerunku na różnych stronach w sieci.


Dziś Julia ma 7 latek. Jest pod stałą opieką wielu lekarzy specjalistów min. neurologa, okulisty, rehabilitanta, logopedy. Uczęszcza do przedszkola. Mimo znacznie opóźnionego rozwoju psychoruchowego zaczęła samodzielnie siadać, nawiązuje kontakt wzrokowy, pionizuje się, stoi dłuższy czas przy oparciu i chodzi prowadzona za rączki. Jednak na razie nie jest samodzielna i nie mówi. Jest dziewczynką pogodną, uśmiechnięta i szczęśliwą,  a co najważniejsze silną bohaterką,  która walczy o każdy postęp i lepszy dzień.

  Nie znamy jej myśli i nie wiemy czy kiedykolwiek je poznamy.


Dla każdego rodzica wielkim wydarzeniem jest pierwsze słowo, pierwszy krok dziecka. Każdy na to oczekuje i ma wielką nadzieję. 


Nie oczekując cudów, walczymy o normalne, zwyczajne życie . Wiemy, że czeka nas długa i bardzo kosztowna droga, ale mamy nadzieję, że nie jest to droga bez końca.


Dziękuję ❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
750 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Dziekoński - awatar

Szymon Dziekoński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Krzysztof Węglicki - awatar
Krzysztof Węglicki
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij