BEZSILNOŚCI MÓWIMY NIE !!!

Najwyższa pora, dopaść potwora. Julek ma 3 lata, jego stan się pogarsza, a żaden z lekarzy nie potrafi postawić diagnozy. Dziecko z dnia na dzień jest coraz słabsze, a mama przerażona i zdruzgotana, przez brak pomocy.

Czas to zmienić ! Trzeba dowiedzieć się z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia ! Julek jest w takim stanie, że leczenie objawowe jest tylko doraźne i przeciwbólowe, takie postępowanie medyczne go nie uleczy ! Trzeba w pierwszej kolejności zdiagnozować, aby skutecznie leczyć.

Fundacja Pomost Nadziei we współpracy z Warsaw Genomics chce przystąpić do badań genetycznych Julka. Kosztorys takich badań opiewa na 5900 zł, bez nich każdy lekarz będzie poszukiwał igły w stogu siana. Badania genetyczne nie są objęte refundacją, stąd nasza prośba do Państwa o pomoc. Szybką pomoc, ale zarazem najskuteczniejszą. Innej drogi do poznania choroby po prostu nie ma.

Julek urodził się w marcu 2015 roku. Był mały i śliczny. Od zawsze wymagał Teraz na takie dzieci mówi się high need baby. Taki był Julek. Pół roku później zaczęły się problemy. Brak przyrostu masy ciała, powiększona wątroba. Szpital. Wychodzimy właściwie bez diagnozy. Kilka miesięcy względnego spokoju. Ģorączka kilka dni po 40 stopni bez innych dolegliwości. I przerwa. Kolejne badania, znów enzymy w górę. Ale rozwija się dobrze. Siedzi, chodzi. Wydaje się być wszystko w porządku. Nawet w zbyt dużym. Julek zaczyna układać swój świat. Zabawki kolorami, wielkością. Podejrzenie – autyzm. Jeszcze nie mówił. Kolejne wizyty. Na szczęście zaczął rozmawiać i od tej pory buzia mu się nie zamyka. Zaczyna dziwnie biegać. Płakać że bolą go nóżki, ma zawroty głowy, nie ma sil., dużo leży. Wizyty, szpitale, Rezonans, EEG, Gastrolog, neurolog, genetyk, poradnia metaboliczna, psycholog, psychiatra. Nikt tak naprawdę nie powiedział co jest nie tak. Zmiany w zapisie EEG, torbiele w rezonansie głowy, obniżone napięcie mięśniowe, dysmorfia twarzy. Wykluczono rdzeniowy zanik mięśni. Julek dzielnie ćwiczy na rehabilitacji , lecz po godzinie ćwiczeń zaraz zasypia. Tyle kosztują go wysiłku. Tak naprawdę nie wiemy z czym walczymy. I na razie wygrana nie jest po naszej stronie, gdyż mimo starań nie jest lepiej. Jest gorzej. Julek skończył trzy lata. Ilość upadków w ciągu dnia jest ogromna. Już się nauczył. Sam mówi. Mamo – zagoiło się! Jednak nie mogę pozwolić ,aby był coraz słabszy. On bardzo lubi biegać z dziećmi, a coraz częściej zamiast się bawić, woli siedzieć na moich kolanach,. Nie może nadarzyć za rówieśnikami. Musimy zrobić wszystko żeby mu pomoc. Niestety nie jest to możliwe bez diagnozy. 

Prosimy, pomóżcie znaleźć przeciwnika, bez tego Julek nie ma szans !!!

O Julku : https://pomost-nadziei.pl/julian-klosowski/


Serdecznie dziękujemy za wpłaty <3 Udało się uzbierać pieniądze na diagnostykę <3


Aktualności

  • Fundacja Pomost Nadziei - awatar

    Fundacja Pomost Nadziei

    27.07.18
    27.07.18

    Dziękujemy <3

Wpłaty - 3

Edyta Fyda - awatar
50
Edyta Fyda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.