Zbiórka Od oprawcy nie dostał nawet budy - miniaturka zdjęcia

Od oprawcy nie dostał nawet budy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Od oprawcy nie dostał nawet budy - zdjęcie główne

Od oprawcy nie dostał nawet budy

2 921 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Piech - awatar

Karolina Piech

Organizator zbiórki

Od swoich oprawców nie dostał nawet budy...


RATUJEMY ŚLEPEGO PSA SKAZANEGO NA ZAMARZNIĘCIE‼️

Początek zimy, Kąty Wrocławskie, pierwsze w tym roku mrozy. I on - pies na opuszczonej posesji, wegetujący w tekturowym pudle. Właściciele - oprawcy wyprowadzili się, a psa zostawili na pastwę losu. Podobno od czasu do czasu przynosili mu zlewki z obiadu. Ot, ich szczyt "miłosierdzia". 

Miłosz - bo tak nazwaliśmy biedaka - nie otrzymał od swoich oprawców nawet budy. Wegetował w kartonie. Zaniepokojeni jego losem mieszkańcy gminy przynosili mu jedzenie, koce, śpiworek... A właściciele? Mieli głęboko w dupie, czy Miłosz przeżyje zimę. Skazali go na długą, powolną i okrutną śmierć przez zamarznięcie. 

Losem Miłosza nie przejeli się również urzędnicy z gminy Kąty Wrocławskie.  Paniusie z Wydziału Ochrony Środowiska - powołanego rzekomo również do pomocy zwierzętom w potrzebie - wolały popijać kolejną kawkę za biureczkiem w ciepłym pokoiku. Co obchodzi ich los kolejnego niepotrzebnego kundla? Nic a nic. 

Mieszkańcy gminy, przejęci losem Miłosza, trafili do nas. Zabraliśmy Miłosza z tego okropnego miejsca. Stan psa jest zły.  Usunęliśmy kołtuny i kleszcze. Miłosz nie widzi. Całe jego oczy pokrywa zaćma. Do tego problemy z chodzeniem,  problemy z trawieniem...  

Musimy uratować Miłosza. To zmęczony życiem staruszek, który może jeszcze odzyskać radość życia... potrzebujemy jednak pieniędzy na badania i leczenie psiaka - rtg stawów i kręgosłupa,  morfologia, biochemia, tarczyca, usg jamy brzusznej i nerek... do tego leki, suplementy, wizyty... 

Błagamy Was o wsparcie dla Miłosza. Nasze konto świeci pustkami... tymczasem Miłosz potrzebuje profesjonalnej opieki. Jesteśmy mu to winni, po wieloletniej tułaczce, na którą został skazany przez cZŁOwieka. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Beata K. - awatar

    Beata K.

    13.12.2022
    13.12.2022

    Przesyłam moc uścisków dla kochanego Miłosza - niech spędzi te święta w cieple i pod dobrą opieką - oby jak najszybciej znalazł kochającą rodzinę <3 <3 <3

2 921 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Piech - awatar

Karolina Piech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

psoydack - awatar
psoydack
2
Maria Gabrielczyk - awatar
Maria Gabrielczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata K. - awatar
Beata K.
20
Ju Sulk - awatar
Ju Sulk
10
Maria - awatar
Maria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij