Zbiórka O krok od śmierci... - zdjęcie główne

O krok od śmierci...

1 709 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Kłosek, Pyrek i Pszenica mieli ogrom szczęścia. Maluchy zostały znalezione porzucone na polu. Noce są zimne, brak kociej matki, zaawansowany koci katar i wychłodzenie to wystarczająca mieszanka do tragicznego końca. Maluchy były w tak złym stanie, że musiały zostać w lecznicy całodobowej. Temperatura jednego z nich wynosiła 27 stopni, był nieprzytomny, co oznaczało, że jego życie wisi na włosku. Nie mamy zdjęć z pierwszych chwil ich przyjęcia, ich ratowanie było na tyle intensywne, że nikt wówczas nie myślał o fotorelacji, mieliśmy wątpliwość czy maluchy przeżyją. Ich Wola życia jednak jest tak wielka, że po trzech dniach ogrzewania, wzmacniania kroplówkami, dokarmiania maluchy mają się coraz lepiej :) wygrały starcie o życie. Dom tymczasowy u naszej wolontariuszki czeka otworem aż maluchy bezpiecznie będą mogły opuścić lecznicowy szpital. Jednak kilkudniową  hospitalizacja trójki kociąt, całodobowa opieka to będą ogromne koszty :( dlatego pomocy kochani... Kłosek, Pyrek i Pszenica dali z siebie wszystko, przeżyli pomimo, że ich stan był  agonalny. Wesprzyjcie nas w walce o nich, bardzo prosimy. Zdjęcia z lecznicowego szpitala :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Kalinowska-Wojtczak - awatar

  Anna Kalinowska-Wojtczak

  04.10.2022
  04.10.2022

  Klepsydra

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2022
  03.10.2022

  Bazarek =puzzle

 • Marta Stasiak - awatar

  Marta Stasiak

  03.10.2022
  03.10.2022

  Z Bazarku Kotyliona ❤️

1 709 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 71

Marzena Mazuchowska - awatar
Marzena Mazuchowska
23
Mariola Wyczułkowska - awatar
Mariola Wyczułkowska
25
Ilona Różańska - awatar
Ilona Różańska
15
Anna błaszczyk - awatar
Anna błaszczyk
70
Alex Green - awatar
Alex Green
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Sowińska - awatar
Aleksandra Sowińska
20
Joanna N - awatar
Joanna N
20
WinDan - awatar
WinDan
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij