Zbiórka Kontener dla bezdomnej Marysi - miniaturka zdjęcia

Kontener dla bezdomnej Marysi

Zbiórka Kontener dla bezdomnej Marysi - zdjęcie główne

Kontener dla bezdomnej Marysi

848 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Beata Siemczuk - awatar

Beata Siemczuk

Organizator zbiórki

BEZDOMNA  kobieta pilnie potrzebuje dachu nad głową !!!

Za tydzień tj. 29 maja 2020r. musi opuścić dom w którym mieszkala 1,5roku. Niestety właściciel sprzedaje siedlisko i Pani Maria wraz z czwórką swoich zwierzaków  musi opuścić lokal. Od ponad 10 lat zwierzęta towarzyszą jej w życiu. Przeszli już bardzo dużo złego w życiu, doznali wielu upokorzeń, ale zwierzęta są bardzo zapatrzona w Marysie nie odstępując jej na krok. Nie można pozwolić aby trafiły do schroniska, bo po prostu tego nie przeżyją.  Pani Maria nie potrzebuje wiele,  oprócz kawałka swojego miejsca na ziemi. Ponadto choruje na wiele chorób A często brakuje jej na jedzenie i leki. Proszę pomóżmy jej wspólnie zebrać pieniążki na kontener mieszkalny którego pilnie potrzebuje aby nie wylądowała na ulicy wraz ze swoimi zwierzakami. Każda nawet najmniejsza złotówka bardzo dużo znaczy. Z góry dziękuję za wsparcie finansowe w imieniu Pani Marysi. 

pamiętaj: DOBRO ZAWSZE WRACA!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
848 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Beata Siemczuk - awatar

Beata Siemczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Edyta - awatar
Edyta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michal Klepacki - awatar
Michal Klepacki
50
Monika - awatar
Monika
200
Marta Błaszczyk - awatar
Marta Błaszczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij