Zbiórka Welcome... to the real world. - miniaturka zdjęcia

Welcome... to the real world.

Welcome... to the real world.

280 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Prawda jest taka, że popadamy w ruinę.  Dosłownie i w przenośni nie stać nas już na nic. Tymczasem remonty ogrodzenia, dachu i stajni są warunkiem przetrwania zimy.

Boksy nie malowane od paru lat proszą o odnowienie, to stuletnie bale, narażone na robactwo. Impregnat lub choćby emulsja potrzebne na cito!

Siatka od strony lasu, gdzie psy najczęściej mają chętkę się podkopać - to w tej chwili kombinacja desek i łat, długo to nie wytrzyma w takim stanie.

W dawnej paszarni była taka wilgoć i taka ilość szczurów i myszy, że trzeba było przenieść wszystko do stodoły, gdzie jest jeszcze w miarę sucho. Należałoby także wymienić tzw. przyciesie (fundament drewniany budynku przylegającego do stajni), bo wszystko podmaka. Wilgoć przenika derki końskie, złożone tam koce, legowiska i rzeczy dla psów darowane nam na zimę.

Dach stajni nie został ukończony z braku środków. Mamy dług  500 zł za drewno. Kawałek brakującej blachy czeka na położenie...


Prosimy nie dajcie się zwieść pozorom. Imprezy imprezami a poduszki pleśnieją... Magi wie o tym najlepiej zaglądając do kolejnych pomieszczeń. Jeśli nie zadbamy o siedzibę fundacji - klęska będzie raczej pewna. Wszyscy, tak jak Ponczo, będziemy musieli wynieść sobie łóżka na podwórko, żeby uciec przed wilgocią.

Pilnie prosimy o jakąkolwiek pomoc. Szukamy  sponsorów, ale ich nie ma. Po każdej akcji mamy nadzieję, że takowi się zgłoszą, a zostajemy z puszkami, w których brzęczą drobne…

Od wielu miesięcy liczymy tylko na pojedyncze datki przyjaciół fundacji. Każda zbiórka to szalona nadzieja, że znowu nas uratujecie


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
280 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Tomasz - awatar
Tomasz
20
Ewka - awatar
Ewka
20
Róża - awatar
Róża
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Kazana - awatar
Anna Kazana
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Aleksandra Zarzycka - awatar
Aleksandra Zarzycka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij