Zbiórka Pomóż Alankowi stanąć na nóżki - miniaturka zdjęcia

Pomóż Alankowi stanąć na nóżki

Zbiórka Pomóż Alankowi stanąć na nóżki - zdjęcie główne

Pomóż Alankowi stanąć na nóżki

3 171 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Maksymiuk - awatar

Paulina Maksymiuk

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Mam na imię Alan. Urodziłem się 26 miesięcy temu, z wylewem na główce i chorymi nóżkami. Stwierdzono u mnie niedowład konczyn dolnych, oraz obniżenie napięcia mięśniowego w całym ciele. Nie mogłem jeść... Bym karmiony sondą. Trafiłem do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przeprowadzono mi ogrom różnych badań w tym genetycznych. Na niektóre z wyników wciąż czekam. 

Rozpoznano u mnie Chorobę Krabbego, oraz zanik nerwów wzrokowego i słuchowego.

Mój mały organizm produkuje zbyt mała ilość melaniny, by moje zakończenia nerwowe były zdrowe a mięśnie rozrastały się. 

Jeżdżę codziennie na rehabilitację, bardzo ciężko tam pracuje nad tym, by powrócić jak najszybciej do zdrowia. Dzięki temu umiem siadać, lecz mam jeszcze problem z utrzymaniem równowagi. Potrafię również pełzać i bawić się. 

W ciężkiej pracy pomagają mi przemiłe Panie: rehabilitant, psycholog i neurologopeda, które bardzo lubię. 

Na całe moje leczenie, rehabilitację i wizyty u lekarzy specjalistów, oraz sprzęt medyczny potrzebuję mnóstwo pieniędzy. Dla moich rodziców jest to kwota zbyt duża i nieosiągalna. 

Bardzo proszę o pomoc i wpłaty, dzięki którym będę mógł w miarę możliwości rozwijać się. 

Nie dam się żadnej genetycznej chorobie, dzięki Państwa pomocy będę jeszcze ciężej pracował, by przynieść radość wszystkim, którzy mnie kochają.

Serdecznie dziękuje za pomoc 

Alanek z rodzicami! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marzena Adamska - awatar

    Marzena Adamska

    21.11.17
    21.11.17

    Zdrowia dla Alanka.

3 171 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Maksymiuk - awatar

Paulina Maksymiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
W T Litwin - awatar
W T Litwin
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał - awatar
Michał
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena Adamska - awatar
Marzena Adamska
50
Krupicz - awatar
Krupicz
50
Ewelina.q - awatar
Ewelina.q
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij