Zbiórka Pomóż Alankowi stanąć na nóżki - miniaturka zdjęcia

Pomóż Alankowi stanąć na nóżki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Alankowi stanąć na nóżki - zdjęcie główne

Pomóż Alankowi stanąć na nóżki

3 171 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Maksymiuk - awatar

Paulina Maksymiuk

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Mam na imię Alan. Urodziłem się 26 miesięcy temu, z wylewem na główce i chorymi nóżkami. Stwierdzono u mnie niedowład konczyn dolnych, oraz obniżenie napięcia mięśniowego w całym ciele. Nie mogłem jeść... Bym karmiony sondą. Trafiłem do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przeprowadzono mi ogrom różnych badań w tym genetycznych. Na niektóre z wyników wciąż czekam. 

Rozpoznano u mnie Chorobę Krabbego, oraz zanik nerwów wzrokowego i słuchowego.

Mój mały organizm produkuje zbyt mała ilość melaniny, by moje zakończenia nerwowe były zdrowe a mięśnie rozrastały się. 

Jeżdżę codziennie na rehabilitację, bardzo ciężko tam pracuje nad tym, by powrócić jak najszybciej do zdrowia. Dzięki temu umiem siadać, lecz mam jeszcze problem z utrzymaniem równowagi. Potrafię również pełzać i bawić się. 

W ciężkiej pracy pomagają mi przemiłe Panie: rehabilitant, psycholog i neurologopeda, które bardzo lubię. 

Na całe moje leczenie, rehabilitację i wizyty u lekarzy specjalistów, oraz sprzęt medyczny potrzebuję mnóstwo pieniędzy. Dla moich rodziców jest to kwota zbyt duża i nieosiągalna. 

Bardzo proszę o pomoc i wpłaty, dzięki którym będę mógł w miarę możliwości rozwijać się. 

Nie dam się żadnej genetycznej chorobie, dzięki Państwa pomocy będę jeszcze ciężej pracował, by przynieść radość wszystkim, którzy mnie kochają.

Serdecznie dziękuje za pomoc 

Alanek z rodzicami! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marzena Adamska - awatar

    Marzena Adamska

    21.11.2017
    21.11.2017

    Zdrowia dla Alanka.

3 171 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Maksymiuk - awatar

Paulina Maksymiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
W T Litwin - awatar
W T Litwin
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał - awatar
Michał
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena Adamska - awatar
Marzena Adamska
50
Krupicz - awatar
Krupicz
50
Ewelina.q - awatar
Ewelina.q
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij