Zbiórka Podróż życia do Peru - zdjęcie główne

Podróż życia do Peru

1 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Alan Balcerzak - awatar

Alan Balcerzak

Organizator zbiórki

Witaj :)

Jesteśmy parą dla której rozwój duchowy jest kluczowy. Zaczeliśmy naszą podróż u naszych południowych sąsiadów w Czechach i kontynuujemy pracę w głąb siebie tu w Polsce :) . Podróż w głąb siebie samych pod okiem naszego przyjaciela zaczęliśmy w listopadzie 2016 r . Od tamtej pory nasze życie można ująć przewróciło się do góry nogami (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu). Wcześniejsze próby sięgają prawie 10 lat wstecz. Niestety brak odpowiedniej osoby ,która by mogła nas poprowadzić nie pozwalała nam zejść tak głęboko jak to sie dzieje w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Praktykujemy medytację, jogę pracę ze świętymi roślinami. Chcielibyśmy pogłębić naszą naukę, doświadczenia, wiedzę w Peru pod okiem osoby która żyje tym od ponad 20 lat. 


Pod okiem naszego nauczyciela w miejscu gdzie to wszystko się zaczęło czyli głęboko w dżungli amazońskiej chcemy zgłębiać wiedzę o nas samych jak również uczyć się współistnienia pełnego miłości oraz szacunku do matki ziemi od osób które nie zatraciły się w naszych czasach/cywilizacji zachodniej.  

Kwota jaką potrzebujemy jest dość spora. biorąc pod uwagę przeloty, życie w amazonii oraz diety jak i ceremonie w których chcemy uczestniczyć.

    Przelot z europy do Peru jest bardzo kosztowny, patrząc na obecne ceny biletów jest to około 10 tyś. zł dla dwóch osób w dwie strony. Przeloty wewnętrzne w Peru jak również transport lądowy na krótkich odcinkach. Zakwaterowanie mielibyśmy w sercu dżungli w pięknym ośrodku blisko natury :) małpki jaszczurki i inne piękne istotki tuż za siatką zamiast okna ;) 

Główne wydatki zaczynają się na miejscu. Jedna dieta na świętych roślinach to koszt około 1200 $ na osobę więc w naszym przypadku to około 2400 $ (w przybliżeniu 8800 zł)

Planujemy być u naszego nauczyciela około 2 miesięcy.  Pobyt tam pozwoli nam zrobić kroki milowe w poszerzaniu świadomości, w rozwoju jak i w późniejszym etapie pomocy innym. 

Dla naszych darczyńców chcemy utworzyć specjalną grupę na FB gdzie w ramach możliwośći będziemy relacjonować nasz pobyt. Dla osób które wesprą nas najbardziej przywieziemy podarunki :) 

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc w realizacji naszego planu :)

Aho !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Alan Balcerzak - awatar

Alan Balcerzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij