Alan Balcerzak - awatar

Alan Balcerzak

Organizator zbiórki

Witaj :)

Jesteśmy parą dla której rozwój duchowy jest kluczowy. Zaczeliśmy naszą podróż u naszych południowych sąsiadów w Czechach i kontynuujemy pracę w głąb siebie tu w Polsce :) . Podróż w głąb siebie samych pod okiem naszego przyjaciela zaczęliśmy w listopadzie 2016 r . Od tamtej pory nasze życie można ująć przewróciło się do góry nogami (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu). Wcześniejsze próby sięgają prawie 10 lat wstecz. Niestety brak odpowiedniej osoby ,która by mogła nas poprowadzić nie pozwalała nam zejść tak głęboko jak to sie dzieje w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Praktykujemy medytację, jogę pracę ze świętymi roślinami. Chcielibyśmy pogłębić naszą naukę, doświadczenia, wiedzę w Peru pod okiem osoby która żyje tym od ponad 20 lat. 


Pod okiem naszego nauczyciela w miejscu gdzie to wszystko się zaczęło czyli głęboko w dżungli amazońskiej chcemy zgłębiać wiedzę o nas samych jak również uczyć się współistnienia pełnego miłości oraz szacunku do matki ziemi od osób które nie zatraciły się w naszych czasach/cywilizacji zachodniej.  

Kwota jaką potrzebujemy jest dość spora. biorąc pod uwagę przeloty, życie w amazonii oraz diety jak i ceremonie w których chcemy uczestniczyć.

    Przelot z europy do Peru jest bardzo kosztowny, patrząc na obecne ceny biletów jest to około 10 tyś. zł dla dwóch osób w dwie strony. Przeloty wewnętrzne w Peru jak również transport lądowy na krótkich odcinkach. Zakwaterowanie mielibyśmy w sercu dżungli w pięknym ośrodku blisko natury :) małpki jaszczurki i inne piękne istotki tuż za siatką zamiast okna ;) 

Główne wydatki zaczynają się na miejscu. Jedna dieta na świętych roślinach to koszt około 1200 $ na osobę więc w naszym przypadku to około 2400 $ (w przybliżeniu 8800 zł)

Planujemy być u naszego nauczyciela około 2 miesięcy.  Pobyt tam pozwoli nam zrobić kroki milowe w poszerzaniu świadomości, w rozwoju jak i w późniejszym etapie pomocy innym. 

Dla naszych darczyńców chcemy utworzyć specjalną grupę na FB gdzie w ramach możliwośći będziemy relacjonować nasz pobyt. Dla osób które wesprą nas najbardziej przywieziemy podarunki :) 

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc w realizacji naszego planu :)

Aho !


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Alan Balcerzak - awatar

Alan Balcerzak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij