Zbiórka Odbudowa po wybuchu i pożarze - miniaturka zdjęcia

Odbudowa po wybuchu i pożarze

Zbiórka Odbudowa po wybuchu i pożarze - zdjęcie główne

Odbudowa po wybuchu i pożarze

17 129 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Mazurek - awatar

Sylwia Mazurek

Organizator zbiórki

Drodzy Internauci - ludzie dobrej woli dzisiaj mi przyszło zwrócić się do Was o pomoc. W dniu 9 marca 2020 doszło do wybuchu butli z gazem i pożaru domu w Pogwizdowie w wyniku czego straciliśmy cały swój dobytek. Wiem najważniejszym jest, że wszyscy żyjemy i za to dziękujemy Bogu. Moj mąż doznał poparzenia obu rąk i twarzy, ale żyje! co zresztą w okolicznościach zdarzenia uchodzi za cud. Od września ubiegłego roku zainwestowaliśmy w ten dom całe swoje oszczędności i mnóstwo pracy by dostosować go naszej 6-osobowej rodziny. Zamierzaliśmy spędzić w nim resztę życia. Widocznie jednak nie było nam to pisane. Teraz zostaliśmy bez dachu nad głową. Znajomi, a w zasadzie już wiemy że przyjaciele bo to ich poznaje się w biedzie przyjęli Nas pod swój dach. Wszystkie rzeczy jakie zostały nam po wybuchu częściowo nie nadają się do użytku z uwagi na osmolenie i swąd. Dom jest przeznaczony do rozbiórki. Nie wiemy co dalej robić. Wiem, że są ludzie, którzy chcą pomóc, pomagają i z nimi wszystko jest możliwe.  Wierzę, że może się udać ale tylko z Waszą pomocą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Mazurek - awatar

  Sylwia Mazurek

  24.03.20
  24.03.20

  Powoli dochodzimy do siebie, dociera też do nas ogrom zniszczeń. Wszystko to co zniszczył wybuch, spalił pożar musimy powoli zakupić, uzbierać by zacząć wszystko od nowa. Znaleźli się ludzie dobrej woli, którzy nas wspomogli rzeczowo i tutaj na zbiórce finansowo. Wszystko to stało się w złym czasie, w połączeniu z koronawirusem jest nam jeszcze trudniej. Starałam się medialnie nagłośnić nasza zbiórkę, ale niestety media teraz interesują się tylko epidemią, musimy czekać. Dom po wybuchu przeznaczony został do rozbiórki bez możliwości dalszego zamieszkania. Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory przyłączyli się do zbiórki i wszystkim tym, którzy się jeszcze do niej przyłączą. Wierzymy, że Nam się uda.

  Zdjęcie aktualizacji 46 318

Komentarze


 • Przemek - awatar

  Przemek

  25.03.20
  25.03.20

  Powodzenia!

  • Sylwia Mazurek - awatar

   Sylwia Mazurek - Organizator zbiórki

   26.03.20
   26.03.20

   Dziękujemy.

 • Wiesław S - awatar

  Wiesław S

  10.03.20
  10.03.20

  To co nas nie zabije to nas wzmocni. Będzie dobrze

 • Witold Sobkowicz - awatar

  Witold Sobkowicz

  10.03.20
  10.03.20

  POWODZENIA......

 • Remigiusz Michalski - awatar

  Remigiusz Michalski

  10.03.20
  10.03.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.20
  10.03.20

  Sylwia Rafał trzymajcie się. Bardzo mi przykro że taka tragedia was spotkała.

17 129 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Mazurek - awatar

Sylwia Mazurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 253

Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mirka - awatar
Mirka
50
Krzysztof Wachtarczyk - awatar
Krzysztof Wachtarczyk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij