Zbiórka Pomóż pokonać nam Dystrophie!  - miniaturka zdjęcia

Pomóż pokonać nam Dystrophie!

Zbiórka Pomóż pokonać nam Dystrophie!  - zdjęcie główne

Pomóż pokonać nam Dystrophie!

290 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Głowacz - awatar

Monika Głowacz

Organizator zbiórki

Spraw, by uśmiech Klaudii nigdy nie znikał z jej twarzy :)

Nazywam Się Monika Głowacz, mieszkam w powiecie milickim.  Poniżej historia mojej córeczki,

"Witajcie,
Nazywam się Klaudia Głowacz.Urodziłam się 17.08.2007 roku. Choruję na dystrophię mięśniową typu Duchenne'a. Choroba objawia się tym, że stopniowo zanikają mięśnie. Schorzenie to częściej występuje u chłopców, jednak jestem tym kilku procentowym przypadkiem. 
Mam starszą siostrę. Wychowuje nas mama, ponieważ rodzice są po rozwodzie.
Niestety, ale moja mama również jest chora. Ma 30 lat, a od 6-go roku życia choruje na dystrofię, którą po niej odziedziczyłam. W tej chwili moja mama porusza się na wózku. Ja na szczęście mogę jeszcze chodzić. Mam problemy z bieganiem i wchodzeniem po schodach, ponieważ stopniowo zanikają mięśnie w moich ścięgnach Achillesa. Dlatego proszę o pomoc. Jedynym lekarstwem na na naszą chorobę jest tylko REHABILITACJA, która jest bardzo kosztowna. Utrzymujemy się z mamą z jej renty socjalnej i alimentów. Liczy się dla nas każda złotówka."

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż pokonać nam Dystrophie!

Prosimy o pomoc!

DLATEGO ZWRACAMY SIĘ DO LUDZI DOBREGO SERCA. DLA NIEKTÓRYCH KILKA GROSZY TO NIEWIELE, ALE DLA INNYCH TO SZANSA NA LEPSZE ŻYCIE!

1 godzina rehabilitacji to ok. 60 zł
4 godziny w tygodniu dla Klaudii i jej mamy to łączny koszt ok. 480 zł/ tydzień, rok ma średnio 52 tygodnie więc roczny koszt rehabilitacji to około 25000 zł dla Klaudii i Moniki. 

PROSIMY O POMOC!

*Czekamy też na informację, czy kwalifikujemy się na zabieg komórkami macierzystymi. Ale to wszystko wymaga sporo czasu i pieniędzy..

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż pokonać nam Dystrophie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
290 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Głowacz - awatar

Monika Głowacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Marta - awatar
Marta
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
200
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij