Zbiórka Pokonamy COVD-19 - miniaturka zdjęcia

Pokonamy COVD-19

Zbiórka Pokonamy COVD-19 - zdjęcie główne

Pokonamy COVD-19

670 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Niechaj - awatar

Wojciech Niechaj

Organizator zbiórki

COVID-19

W obliczy sytuacji związanej z koronawirusem, która paraliżuj wioski i miasta nie zostajemy obojętni i chcemy zrobić wszystko by społeczność, która pozostając w domach w słuszny sposób stosuje się do zaleceń nie pozostawała w poczuciu zdanych na samych siebie.
To my właśnie, grupa osób na codzień związanych z rożnego rodzaju formacjami ratowniczymi mamy świadomość, że nie możemy bezczynnie pozostać w domu.

Stworzyliśmy grupę osób posiadających kwalifikację do tego by pomóc ludzią pozostającym w domach. Do grupy należą członkowie OSP, WP, WOT.


Tak abyśmy to my skutecznie mogli pomóc innym, w tym miejscu prosimy Was o pomoc.

Każda złotówka będzie przeznaczona na środki ochrony oraz materiały, które pomogą nam nieść pomoc innym.

Za każdą złotówkę DZIĘKUJEMY !!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Wojciech Niechaj - awatar

    Wojciech Niechaj

    31.03.20
    31.03.20

    Działamy ❤️❤️👍❤️❤️

670 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Niechaj - awatar

Wojciech Niechaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Tomasz Gruszczyński - awatar
Tomasz Gruszczyński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek Swiercz - awatar
Jacek Swiercz
20
W.K. - awatar
W.K.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Strażak OSP Kowala - awatar
Strażak OSP Kowala
100
JRG2020 - awatar
JRG2020
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Druchna - awatar
Druchna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij