Zbiórka Chore serduszko, wada stóp - zdjęcie główne

Chore serduszko, wada stóp

131 120 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 522 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiola Paziewska - awatar

Wiola Paziewska

Organizator zbiórki

Edit 3: Nasza zbiórka ciagle pozostaje otwarta, jeśli ktoś jeszcze ma ochotę wesprzeć Nasza Mała Lili, będziemy bardzo wdzięczni 🙏❤️

Przed Lila bardzo długa droga..


Edit 2: Po 20 dniach wracamy do domu 🙏💪 Kochani! Dziękujemy Wam wszystkim za każda wystawiona rzeczy/usługę, dziękujemy za każda wpłatę 🙏
Na co wykorzystamy zebrane pieniążki? Na operacje warg i podniebienia, lasery, drenaż uszu, rehabilitacje, wizyty u lekarzy/ specjalistów takich jak :Chirurg, Ortopeda, Neurolog, Laryngolog, Kardiolog, Okulista, Foniatra, Logopeda.
Jesteście niesamowici! ❤️

Dziękujemy ❤️❤️❤️

Edit 1 : Niestety wyniki badań genetycznych po urodzeniu Lili potwierdziły się - będziemy musieli zmierzyć się z Zespołem Rubinsteina Taybiego - 16p13.3 😔 w chwili obecnej nie wiemy jakie zmiany w jej organizmie przyniesie ta choroba, wszystko okaże się wraz z rozwojem Lili.. 

Podwójny rozszczep podniebienia, problemy z serduszkiem i nieprawidłowa budowa stópek... a na koniec diagnoza : Zespół Rubinsteina Taybiego! Bardzo bardzo rzadka wada genetyczna.. wielowadzie. Już dziś wiemy, że nasza córeczka będzie musiała się zmierzyć z wieloma problemami. Lili jest jeszcze bardzo malutka, zupełnie nieświadoma wad, z jakimi musi się zmierzyć, ale my już teraz prosimy o pomoc, ponieważ wiemy, że koszty związane z leczeniem córeczki będą ogromne. Jednak tu nie chodzi tylko o pieniądze. Boimy się momentu, kiedy rówieśnicy dostrzegą, że Lili różni się od innych dzieci, boimy się jej łez, jej pytań, dlaczego jej buzia wygląd inaczej, a nóżki uniemożliwiają sprawne chodzenie. Co jeśli nie zdążymy uzbierać pieniędzy na operacje, leczenie? Zawiedziemy nie tylko Lili, ale samych siebie...

Przyszlo nam się zmierzyć z czymś bardzo wielkim. Lili będzie potrzebowała opieki wielu specjalistów, rehabilitacji, operacji.. 😔


Już dziś prosimy o wsparcie, bo tylko dzięki Wam będziemy mogli sprawić, ze Lila nie będzie mocno odstawała od swoich rówieśników pomimo wielu chorób, które ja spotkały. 

Obecnie Lili przebywa w szpitalu, jest bardzo dzielna, wszystkie badania znosi, nie płacze. Jesteśmy z niej mega dumni ❤️

Rodzice Lili


https://www.facebook.com/groups/1705016376348935/?ref=share 
tutaj znajduje się grupa z licytacjami dla Lili 🙏


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aga mac - awatar

  Aga mac

  27.09.21
  27.09.21

  ❤️❤️❤️

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  26.09.21
  26.09.21

  Bądź dzielna Kruszynko.

 • Milena Wdziekońska - awatar

  Milena Wdziekońska

  24.09.21
  24.09.21

  Módlcie się i poście o chlebie i wodzie w środy i w piątki. Chodźcie do Kościoła i złóżcie od siebie ofiarę. Pan Bóg jest miłosierny i wysłucha każdą prośbę. Matka Boża jest Królową Polski i bardzo pomaga swoim dzieciom tym którzy tego pragną.

 • Gosia Węgierkiewicz - awatar

  Gosia Węgierkiewicz

  23.09.21
  23.09.21

  Dużo zdrówka Aniołku ;*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.21
  22.09.21

  Dużo zdrowka dla córci i siły dla rodziców. 🍀❤

131 120 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 522 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiola Paziewska - awatar

Wiola Paziewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 522

Agatka - awatar
Agatka
100
Patrycja Stępniewska - awatar
Patrycja Stępniewska
20
Marta Waląg - awatar
Marta Waląg
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Lewandowska - awatar
Aleksandra Lewandowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij