Zbiórka Zbieramy na leczenie Radusia - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na leczenie Radusia

Zbiórka Zbieramy na leczenie Radusia - zdjęcie główne

Zbieramy na leczenie Radusia

201 zł z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Anna Dziełak - awatar

Anna Dziełak

Organizator zbiórki

Oto Raduś - pies, który jest zawsze uśmiechnięty mimo swoich chorób. Ma już 9 lat i z dumą nosi swój kudłaty, długi ogon. 

Raduś jest alergikiem, uczulonym na większość produktów spożywczych, roślin, środków chemicznych. Mimo ciągłej opieki lekarskiej stany zapalne o podłożu alergicznym nasilają się. Widoczne są spuchnięte, czerwone spojówki, przymknięte z bólu oczy, łapy, których poduszki wyrodnieją, a skóra pomiędzy palcami czerwona, swędząca - czasami krwawi, grubieje. Raduś ma przerost prostaty oraz nowotwór  jąder, a także rakowe narośla przy odbycie.

To co nam jest teraz potrzebne to wyciszenie organizmu z objawów alergicznych i stanów zapalnych, a potem wykonanie operacji prostaty, usunięcia jąder raz narośli przy odbycie. Koszty związane z całym leczenia są dla mnie nie do przeskoczenia. Dlaczego proszę Was o pomoc!

Lek, który obniża poziom alergii będzie nas kosztował około 1300,- . Jest to lek bardzo skuteczny, ale niestety drogi, a Raduś jest dużym psem i potrzebujemy sporo tabletek.  

Do tego musimy wykonać badania przed operacją oraz pobrać i zbadać histopatologicznie próbki wyciętych narośli oraz tkanek zmienionych nowotworowo z jąder i prostaty, żeby wiedzieć z czym mamy do czynienia. Po operacji czeka nas kuracja antybiotykowa. Operacja to koszt około 1500zł, badania histopatologiczne i antybiotykowa kuracja po operacji – około 1100,-zł. Do tego dodatkowe leki na schorzenia przewlekłe oraz wizyty kontrolne. Kompleksowe leczenie lekarz wycenił mniej więcej na 4500 -4900,-.

Z Radusiem będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i z góry dziękujemy za Waszą hojność. To dzięki Waszym wpłatom Raduś będzie mógł jeszcze nacieszyć się życiem, przytulaniem, zapachem trawy, słońca i śniegu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    14.06.18
    14.06.18

    Pomóżcie Radusiowi aby wyzdrowiał i cieszył się życiem u boku swojej Pani.....

201 zł z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Anna Dziełak - awatar

Anna Dziełak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
20
magdab - awatar
magdab
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij