Zbiórka Zbieramy na leczenie Radusia - zdjęcie główne

Zbieramy na leczenie Radusia

201 zł  z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Dziełak - awatar

Anna Dziełak

Organizator zbiórki

Oto Raduś - pies, który jest zawsze uśmiechnięty mimo swoich chorób. Ma już 9 lat i z dumą nosi swój kudłaty, długi ogon. 

Raduś jest alergikiem, uczulonym na większość produktów spożywczych, roślin, środków chemicznych. Mimo ciągłej opieki lekarskiej stany zapalne o podłożu alergicznym nasilają się. Widoczne są spuchnięte, czerwone spojówki, przymknięte z bólu oczy, łapy, których poduszki wyrodnieją, a skóra pomiędzy palcami czerwona, swędząca - czasami krwawi, grubieje. Raduś ma przerost prostaty oraz nowotwór  jąder, a także rakowe narośla przy odbycie.

To co nam jest teraz potrzebne to wyciszenie organizmu z objawów alergicznych i stanów zapalnych, a potem wykonanie operacji prostaty, usunięcia jąder raz narośli przy odbycie. Koszty związane z całym leczenia są dla mnie nie do przeskoczenia. Dlaczego proszę Was o pomoc!

Lek, który obniża poziom alergii będzie nas kosztował około 1300,- . Jest to lek bardzo skuteczny, ale niestety drogi, a Raduś jest dużym psem i potrzebujemy sporo tabletek.  

Do tego musimy wykonać badania przed operacją oraz pobrać i zbadać histopatologicznie próbki wyciętych narośli oraz tkanek zmienionych nowotworowo z jąder i prostaty, żeby wiedzieć z czym mamy do czynienia. Po operacji czeka nas kuracja antybiotykowa. Operacja to koszt około 1500zł, badania histopatologiczne i antybiotykowa kuracja po operacji – około 1100,-zł. Do tego dodatkowe leki na schorzenia przewlekłe oraz wizyty kontrolne. Kompleksowe leczenie lekarz wycenił mniej więcej na 4500 -4900,-.

Z Radusiem będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i z góry dziękujemy za Waszą hojność. To dzięki Waszym wpłatom Raduś będzie mógł jeszcze nacieszyć się życiem, przytulaniem, zapachem trawy, słońca i śniegu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    14.06.2018
    14.06.2018

    Pomóżcie Radusiowi aby wyzdrowiał i cieszył się życiem u boku swojej Pani.....

201 zł  z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Dziełak - awatar

Anna Dziełak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
20
magdab - awatar
magdab
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij