Zbiórka Pomóż pomagać innym - miniaturka zdjęcia

Pomóż pomagać innym

Pomóż pomagać innym

355 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Kochani jesteśmy grupą osób,które kochają zwierzęta.Nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie,obok cierpiącego zwierzęcia bez okazania mu pomocy.Ogrom ciepła i pozytywnej energii,które są w nas postanowiliśmy przełożyć na czyny...i tak powstała nasza organizacja.

 ...POMAGAMY BO KOCHAMY -Organizacja ds. Ochrony zwierząt działa na terenie Dolnego śląska.Pomagamy gdy zachodzi taka potrzeba, inicjujemy zbiórki, edukujemy...

Celem zbiórki jest opłacenie faktur leczenia zwierząt,zakupu karmy,legowisk,smyczy czy transporterów jak i opłat za hoteliki ,w których zwierzaki często bywają zanim trafią do nowych domków .

 Ratujemy zwierzęta, które często nie mają imion,traktowane jak przedmioty ,uwiązane na krótkim wżynającym się w szyję łańcuchu.....dostające zlewki do jedzenia....Służą za żywy alarm...i tyle....Nikt ich nie kocha ,nikt nie przytula....One poprostu egzystują...z dnia na dzień w nadzieji że jutro może choć je ktoś pogłaszcze...

Za każdym razem nie możemy uwierzyć że tak można traktować zwierzęta....a często obok rozwalającej się budy stoi ładny budynek,w którym mieszkają  właściciele zapominający dać jeść swojemu "pupilowi"....?!

Albo kociaki.....które na świat się nie pchały...wystarczy wysterylizować kotkę czy wykastrować kocórka i nie było by tylu bezdomniaków,które często stają się niewidzialne dla ludzi.Zamieszkują piwnice,działki gdzie się tylko da, aby schronić się przed zimnem....

Kochani moi...i tak wymieniać można w nieskończoność.....

Dlatego bardzo prosimy Was o wpłaty na rzecz tych wszystkich bidul.My bez Was nie mamy szans ...tak jak i one.....Każda złotówka się liczy....Pomóżcie nam pomagać !

Kochani zbieramy również środki na budowę wspaniałego miejsca jakim będzie "Zwierzęca przystań"... Taki dom tymczasowy , w którym zwierzęta na nowo uwierzą, że warto żyć, kochać, zaufać, gdzie będą otoczone naturą, będą najedzone i będzie im zawsze ciepło. To miejsce musimy zbudować razem! 

Pomagamy bo kochamy to organizacja non profit, istnieje dzięki datkom ludzi dobrej woli, a my nie pobieramy żadnych wynagrodzeń za naszą pracę. Nie jesteśmy też w żaden sposób dofinansowani przez gminę czy inne instytucje publiczne. 

Dlatego prosimy, jak tylko możemy w imieniu tych wszystkich zwierząt o wsparcie tej zbiórki, która ma na celu uratowanie niezliczonej liczby zwierząt. Zwierzęta nas już mają po swojej stronie, a czy Ciebie również?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    09.09.19
    09.09.19

    Rehabilitacja dla Cygana"

355 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 9

Marta Skrucha - awatar
Marta Skrucha
180
Marta Skrucha - awatar
Marta Skrucha
40
Monika Wasilewska - awatar
Monika Wasilewska
25
Judyta - awatar
Judyta
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij