Zbiórka Pomóż im przetrwać..... - miniaturka zdjęcia

Pomóż im przetrwać.....

Zbiórka Pomóż im przetrwać..... - zdjęcie główne

Pomóż im przetrwać.....

655 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Kochani jesteśmy grupą osób,które kochają zwierzęta.Nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie,obok cierpiącego zwierzęcia bez okazania mu pomocy. 

 ...POMAGAMY BO KOCHAMY.... 

Obecna sytuacja związana z Koronawirusem odbija  się dramatycznie na naszej sytuacji i zmusiła nas do podjęcia decyzji o wstrzymaniu przyjmowania zwierząt 😔. Aby PRZETRWAĆ ten czas musimy prosić Was o pomoc .  Nasze plany z rozbudową  Zwierzęcej Przystani musimy odłożyć na później .  W chwili obecnej trwa walka o przeżycie i zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, niezbędnych potrzeb takich jak leczenia , opieki ,rehabilitacji ,wyżywienia, utrzymania.

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie że to wszystko mogło by się zakończyć. Próbujemy więc walczyć  z całych sił o Zwierzęta. 

Jeżeli możesz pomóż nam w tej walce, one nie mają nikogo prócz nas. Każda złotówka to realna pomoc. 

Celem zbiórki jest opłacenie faktur leczenia zwierząt,zakupu karmy  jak i opłat za hoteliki. Bez Was kochani przyjaciele zwierząt nie przetrwamy tej walki. 

 Ratujemy zwierzęta, które często nie mają imion,traktowane jak przedmioty ,uwiązane na krótkim wżynającym się w szyję łańcuchu.....chore, ledwo trzymające się na łapkach, katowane, dostające zlewki do jedzenia....Służą za żywy alarm...i tyle....Nikt ich nie kocha ,nikt nie przytula....One poprostu egzystują...z dnia na dzień w nadzieji że jutro może choć je ktoś pogłaszcze...

Pod naszą opieką są różne zwierzęta-psy, koty, gryzonie, ptaki.. 

Mamy do zapłacenia na wczoraj zaległe faktury za leczenie zwierząt, zaczyna brakować dobrej jakościowo karmy oraz preparatów na pchły i kleszcze.... 

Potrzebny jest pilnie piach do kojców, na który w obecnej sytuacji również nas nie stać. W miejscu, w którym znajduje się nasz azyl dla zwierząt nie mamy podłączonej bieżącej wody więc musimy ją codziennie kupować...... A mając tyle zwierząt pod opieką znaczyba nam im na tę podstawę brakować 😭😭😭

Kochani przyjaciele nie przetrwamy bez Waszej pomocy. 

Dlatego bardzo prosimy Was o wpłaty na rzecz tych wszystkich bidul.My bez Was nie mamy szans ...tak jak i one.....Każda złotówka się liczy....Pomóżcie nam pomagać !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    09.09.19
    09.09.19

    Rehabilitacja dla Cygana"

655 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Kamila Dubaniewicz - awatar
Kamila Dubaniewicz
10
Martyna, za książkę - awatar
Martyna, za książkę
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Lidia - awatar
Lidia
30
Marta Skrucha - awatar
Marta Skrucha
180
Marta Skrucha - awatar
Marta Skrucha
40
Monika Wasilewska - awatar
Monika Wasilewska
25
Judyta - awatar
Judyta
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij