Patrycja Włodarczyk - awatar

Patrycja Włodarczyk

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Fiona, mam dwa lata i jestem rozbryk….byłam rozbrykanym buldożkiem ale o tym zaraz. Moi rodzice zaadoptowali mnie 4 miesiące temu. Podobno szukali takiego psiaka, a ze poprzedni państwo musieli mnie oddać to tak się udało nas wzajemnie połączyć. Na początku było ciężko, nowe miejsce, nowi ludzie, ale bardzo szybko poczułam ich miłość, którą w każdej chwili czuję się obdarowywana. Nigdy jeszcze nie byłam taka szczęśliwa. Bawili się ze mną moją ukochaną zabawką kółeczkiem, lubiłam biegać, aportować, wszędzie było mnie pełno. Pewnego dnia postanowiliśmy pojechać do dziadków na wieś. Oczywiście bardzo się ucieszyłam bo bardzo lubię tam jeździć. Wszystko niestety do czasu. Coś się stało w moim małym organizmie. Złapałam chyba jakiegoś wirusa. Rodzice po powrocie od dziadków, zabrali mnie do lekarza. Kilka codziennych wizyt co prawda pomogło mi w opanowaniu wirusa, lecz stało się coś dużo gorszego. Podczas jednego z zastrzyków, najprawdopodobniej cos się stało z moim kręgosłupem. Na dzień dzisiejszy, jestem całkowicie sparaliżowana. Mój tato pomaga mi w spacerach trzymając mnie na rękach ale niezbyt to lubię i nie za bardzo wiem co mam wtedy zrobić, bardzo mnie wszystko boli. Nie mogę mieć zrobionych badan pod katem kręgosłupa, gdyż musimy wyleczyć brzuszek, bo jak się okazało, prawdopodobnie dostałam za dużo lekarstw, które uszkodziły moja trzustkę . Dopóki nie wyleczę brzuszka i nie zrobią mi diagnozy kręgosłupa to nie naprawia mi go i nie będę mogła chodzić. Rodzice są przy mnie dzień i noc, pomagają jeść, pic, załatwić się, ale jest bardzo ciężko. Codzienne wizyty kosztują bardzo dużo pieniążków, a jeszcze bardzo dużo przed nami. Rodzice niestety nie maja ich tyle, więc prosimy Was przyjaciele o pomoc. Chciałabym znów móc się bawić, szaleć i widzieć radość na twarzach rodziców, której teraz niestety nie ma i jest mi bardzo smutno. Także proszę pomóżcie, tak naprawdę liczy się KAŻDY GROSZ. Każda wizyta to w tym momencie ok 200 zł, a wizyty trzeba odbywać codziennie, nie wspominajac o kosztach badań oraz operacji.

Pozdrawiam Fiona z rodzicami.

Komentarze

 • Alicja - awatar

  Alicja

  12.04.17
  12.04.17

  Fiona bądz zdrowa

 • Marzena Cwen - awatar

  Marzena Cwen

  04.03.17
  04.03.17

  Kochani myślami jestem przy was-w tej chwili -jak wiecie- przechodzimy przez to samo z Victorkiem. Chciałabym żeby to był tylko zły sen-ale nie jest ,nasze cudowne buldożki bardzo cierpią, a nam pozostaje tylko walczyć do końca ściskam mocno i trzymam kciukołapki <3

 • Ewa & Stefcio - awatar

  Ewa & Stefcio

  03.03.17
  03.03.17

  Trzymamy kciuki i łapki ❤zdrówka Kochanie ❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.17
  28.02.17

  Dacie radę❤

 • Monika Pawlukanis - awatar

  Monika Pawlukanis

  28.02.17
  28.02.17

  Trzymamy kciuki, nasi Przyjaciele wygrali z paraliżem, Wy tez dacie radę. Walczcie, bądźcie silni i nie poddawajcie się.

Patrycja Włodarczyk - awatar

Patrycja Włodarczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alicja - awatar
100
Alicja
Tomasz - awatar
20
Tomasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Maniuś & Iza - awatar
10
Maniuś & Iza
Izabela i Manio - awatar
20
Izabela i Manio
Marta - awatar
30
Marta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.